gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Vodafone Sms Paketleri Her Yöne

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Vodafone Sms Paketleri Her Yöne hakkında bilgi verir misiniz bu pakette kaç sms kaç tl oluyor lütfen bilgi bekliyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Vodafone Sms Paketleri Her Yöne konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Turkcell Her Yöne Sms Paketleri

Turkcell Her Yöne Sms Paketleri

Turkcell Her Yöne Sms Paketleri hakkında bana da bilgi verirmisiniz. lütfen hattım turkcell ve sizden Turkcell Her Yöne Sms Paketleri hakkında bilgi istiyorum.
  2. Vodafone Her Yöne Sms Kaç Tl

Vodafone Her Yöne Sms Kaç Tl

Vodafone Her Yöne Sms Kaç Tl Beyler bayanlar sesimi duyun Vodafone Her Yöne Sms Kaç Tl lütfen cevap yazın
  3. Vodafone Her Yöne Sms Fiyatı

Vodafone Her Yöne Sms Fiyatı

Vodafone Her Yöne Sms Fiyatı Vodafone Her Yöne Sms Aylık Kaç TL Vodafone kullanan Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için bu sayfamızda Vodafone her yöne sms ücretleri hakkında bilinmesi gereken bilgilere yer veriyoruz arkadaşlarım. Vodafone`dan SMS Paketi ayda sadece 9 TL Aylık 3000 SMS Paketi aktif Vodafone kontor bazli ön ödemeli hat sahibi aboneler için geçerlidir. Paketi almak icin...
  4. Vodafone Her Yöne Sms Engelleme

Vodafone Her Yöne Sms Engelleme

Vodafone Her Yöne Sms Engelleme nasıl oluyor lütfen bu konuda bilir kişi varsa aranızda bana Vodafone Her Yöne Sms Engelleme hakkında bilgi versin.
  5. Her Yöne Sms paketi Vodafone

Her Yöne Sms paketi Vodafone

Her Yöne Sms paketi Vodafone Vodafone'un her yöne sms paketleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Vodafone'un her yöne sms paketleri hakkında merak edieln tüm bilgileri detaylarıyla sizlerle paylaşıyoruz. Her Yöne Mini sms paketinde 50 sms bulunuyor ve 4 TL Her Yöne Midi sms paketinde 500 sms bulunuyor ve 7.5 TL Her Yöne Maksi sms paketinde Vodafone'lularla 10000 SMS ve diğer...

Sayfayı Paylaş