gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Vücutta her bölgeye lazer epilasyon uygulanabilir mi?

Konu, 'Lazer Epilasyon' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

lazer epilasyon genital lazer epilasyon genital bölge bölge bölgeye Lazer epilasyon vücutta kılın olduğu hemen hemen her bölgeye yapılabilir. lazer epilasyon uygulaması Yüz, ense, boyun, kulaklar, kaslar, kol, koltukaltı, bacak, göbek, kalça, sırt, omuzlar, belde uygulandığı gibi, göğüs, meme, bikini çizgisi gibi hassas bölgelerde de uygulanabilir.
    Lazer epilasyon uygulamasının yapılamayacağı bölgeler, mukoza ve kılın vücutta bir arada olduğu, yani genital bölgede vajina ve çevresi, burun içi kıllar gibi bölgelerdir.

Lazer ile epilasyon işlemi saç dipleri, göz çukuru Gibi alanlara uygulanmaz. Ayrıca vücutta bulunan benler ve benzeri koyu renkli pigmente alanlar üzerine de lazer epilasyon yapılmaz. Göğüs bölgesinde lazer epilasyon kullanılmakla beraber, areola üzerine (meme dokusu üzerinde bulunan, meme başını da içine alan koyu renkli dairesel kısım) lazer epilasyon yapılmaz. Ana damarların üzerine de lazer epilasyon yapılmamaması uygun olur.

2. turkish_delight1

turkish_delight1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler ben ilerde bikini bölgesine de yaptırmayı düşünüyordum ama vazgeçtim sağol meleğim:)

3. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    lazerle epilasyonun fiyatları çok yüksek bence.bir de 6 ay sonra yine kıllar çıkar diyorlar.o zaman hiç deymez.bilgilendirdiğiniz için teşekkürler adminim.

4. bistmein

bistmein Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lazer epilasyon yaptırılsa da ileride stresten kaynaklı olarak yine kılların çıkabileceğini söylüyorlar bu konuda ne önerirsiniz

5. düş macunu

düş macunu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sagol cnmmm

6. zeynep2006

zeynep2006 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama ben yaptırdım ve 1 sene oldu hıc cıkmadı ayrıca ozel bolgeyede yaptırdım bır zararınıda gormedım

7. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

epilasyon

özel bölgede her yerine yapmıyorlar diye duydum.sadece ön tarafa mı yapıyorlar :/

Vücutta her bölgeye lazer epilasyon uygulanabilir mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi vücut bölgelerine lazer epilasyon uygulaması yapılabilmektedir ?

Hangi vücut bölgelerine lazer epilasyon uygulaması yapılabilmektedir ?

Hangi vücut bölgelerine lazer epilasyon uygulaması yapılabilmektedir ? Hemen hemen vücudun bütün bölgelerine lazer epilasyon uygulaması yapılabilmektedir. Sadece göz kapaklarına uygulama yapılmaz çünkü cilt burada çok incedir ve göz lazerden etkilenebilir.
  2. Her tondaki cilde lazer epilasyon uygulanabilmekte midir ?

Her tondaki cilde lazer epilasyon uygulanabilmekte midir ?

Her tondaki cilde lazer epilasyon uygulanabilmekte midir ? Lazer epilasyon uygulaması için en uygun aday açık cilt rengine sahip olup tüyleri de koyu renk olanlardır. Lazer ışığı, cilde herhangi bir zarar vermeden geçip sadece kıl kökünü tahrip ettiğinden hassas ciltlere de uygulama yapılabilmektedir.
  3. Her tondaki cilde lazer epilasyon uygulanabilmekte midir ? Kızlar

Her tondaki cilde lazer epilasyon uygulanabilmekte midir ? Kızlar

Her tondaki cilde lazer epilasyon uygulanabilmekte midir ? Lazer epilasyon uygulaması için en uygun aday açık cilt rengine sahip olup tüyleri de koyu renk olanlardır. Lazer ışığı, cilde herhangi bir zarar vermeden geçip sadece kıl kökünü tahrip ettiğinden hassas ciltlere de uygulama yapılabilmektedir.
  4. Lazer epilasyonda her kıl başarı ile yok edilebilir mi?

Lazer epilasyonda her kıl başarı ile yok edilebilir mi?

Lazer epilasyonda kullanılan tüm cihazlarda çalışma prensibi olarak melanin hedef olarak seçilmiştir. Melanin'in yoğun olduğu koyu ve kalın kıllarda başarı oranı yüksek olup, melanin oranı düşük olan açık renkli kıllarda başarı oranı daha düşüktür. Başarıyı etkileyen bir diğer faktör de kişinin ten rengidir. Ten rengi koyu olanlarda cildin yüzeyel tabakasında yer alan melanin fazla olduğu...
  5. Özel Bölge Lazer Epilasyon Yaptıranlar

Özel Bölge Lazer Epilasyon Yaptıranlar

Genital bölge kıllarının estetik olarak değer kazanması için, kasık üçgeninin dışına taşmaması, yoğunluğu, uzunluğu ile alanın tamamını örtmemesi, bakımının yerinde olması gerekir. Çeşitli kültürlerde cinsel organ çevresindeki kıllara daha estetik görünüm kazandırmak için yöreye, kültüre özgü yöntemlerle işleme tabi tutularak şekillendirilir. Bazı kültürlerde genital bölgenin tamamı tüylerden...

Sayfayı Paylaş