gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Wellsoft Rengarenk Battaniyeler

Konu, 'Evim ve BEn & Ev Genel Bilgiler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

battaniye, modelleri, renkli , wellsoft battaniye markası, özellikleri, fiyatı hakkında bilgiyi buradan bulabilirsiniz
    Wellsoft Battaniyelerinin hem özelliklerini hemde fiyatını resimlerini siz melekler için paylaşıyorum..

* Wellsoft yumuşak dokusuyla sıcak ve rahat bir üründür. Kesinlikle tüylenmez, kolay kolay alev almaz, makinede yıkanabilir, çabuk kurur ve çekmez.
    * Alerji, mantar ve kaşıntı yapmamanın yanı sıra anti-bakteriyel özelliğe de sahiptir.
    * Astım hastaları tarafından da güvenle kullanılabilir..

Tek Kişilik

Çift Kişilik 200x230 ölçülerindedir.

50 TL fiyatı vardır meleklerim .

Wellsoft Rengarenk Battaniyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rengarenk

Rengarenk

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. rengarenk...

rengarenk...

rengarenk Click this bar to view the full image.
  3. bebiş battaniyeleri

bebiş battaniyeleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Tunus İşinden Rengarenk Bebek Battaniyelerine Hayran Kalacaksınız

Tunus İşinden Rengarenk Bebek Battaniyelerine Hayran Kalacaksınız

Tunus İşinden Rengarenk Bebek Battaniyeleri- Tunus örgü işini artık bilmeyen yoktur sanıyorum. Biraz zor ilerleyen bir örgü tipi olsa da örmesi gerçekten zevkli bir örgü tekniğidir diyebilirim sevgili meleklerim. Beğendiğiniz bir deseni motifi tunus işi yaparken bunu örgü modelinize işleyerek tunus işi ile harikalar yaratabilirsiniz. Özellikle ben tunus işi örgü tipini bebek örgülerine çok...

Sayfayı Paylaş