gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Wikipedia neden siyah ekran oldu

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Wikipedia neden siyah ekran oldu Merhaba Melek'ler, Wikipedia ekranını karattı. Peki Wikipedia neden ekran kararttı, neden Wikipedia siyah ekrano ldu mu diyor sunuz? O halde buyrun arkadaşlarım.

İnternetin en büyük bedava ansiklopedisi Wikipedia, ABD’de yürürlüğe konacak SOPA, siber korsanlıkla mücadele yasasını protesto etmek için 24 saat boyunca sayfasını karartma eylemine başladı. SOPA direniş Günü ilan edilen güne, birçok intenret sitesi Wikipedia’ya destek vermek için sayfalarını karartma kararı aldı.

Wikipedia neden siyah ekran oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rezistif Dokunmatik Ekran Nedir?

Rezistif Dokunmatik Ekran Nedir?

rezistif dokunmatik ekran, nedir, nerede kullanılır, nasıl kullanılır, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Özellikle telefonlar sayesinde iyice yaygınlaşan dokunmatik ekranlar ,2007’de iPhone’un yakaladığı başarının ardından piyasaya farklı üreticilerce sürülen telefonlarla rahatlıkla kullanılmaya başlandı. Önceden lüks sayılan dokunmatik ekranı...
  2. Wikipedia neden ekran kararttı

Wikipedia neden ekran kararttı

Wikipedia neden ekran kararttı Merhaba hanımlar, Wikipedia ekran kararttmış. Acaba Wikipedia neden ekran kararttı bilen var mı?
  3. Windows 7 Siyah Ekran Hatasının Çözümü

Windows 7 Siyah Ekran Hatasının Çözümü

Windows 7 Siyah Ekran Hatasının Çözümü hakkında lütfen yardımcı olun bana Windows 7 Siyah Ekran Hatasının Çözümü için bilgi verin.
  4. Windows 7 siyah ekran sorunu ve çözümü

Windows 7 siyah ekran sorunu ve çözümü

windows 7 siyah ekran hatası windows 7 siyah ekran sorunu Merhaba Sevgili Melek'ler...Bu yazımız da windows 7 siyah ekran hatası hakkında bilmeniz gerekenleri anlatıyor ve bu sorunun çözümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Bugünlerde pek çok kişinin başı grafik kartları ve siyah ekran sorunuyla dertte. Bu kişiler, Windows 7'i açmaya çalıştıkları anda siyah ekranla karşılaşıp, işlem...
  5. Bilgisayarım Açılıyor Ama Siyah Ekran

Bilgisayarım Açılıyor Ama Siyah Ekran

Bilgisayarım Açılıyor Ama Siyah Ekran ne yapacam ya ben bir türlü bişey yapamadım lütfen yardımcı olun arkadaşlar

Sayfayı Paylaş