gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Windows Live Messenger Çalışmayı Durdurdu Uyarısı çözüm

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Windows Live Messenger Çalışmayı Durdurdu Uyarısı Windows Live Messenger Çalışmayı Durdurdu Uyarısı çözüm Windows Live Messenger Çalışmayı Durdurdu Uyarısı nedir

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlere Windows Live Messenger Çalışmayı Durdurdu Uyarısı hakkında bilgiler sunuyor ve ayrıca Windows Live Messenger Çalışmayı Durdurdu Uyarısı için çözümlerde öneriyoruz.

Windows Live Messenger Çalışmayı Durdurdu Uyarısı Alıyorsanız Yapmanız Gerekenler:

Msn messenger son sürüm güncellemesinden sonra vista ve xp işletim sistemlerinde de bir takım hatalar çıkmaya başladı. Eğer messengeriniz hatalardan dolayı kapanıyorsa, parametre hatalı uyarısı veriyorsa ilk yapmanız gereken;

1- Messenger exe dosyasını bularak msnmsgr.exe üzerine sağ tıklayın, özellikler, Uyumluluk, Uyumluluk modunu işaretleyerek xp service pack 2 ile uyumlu çalışır hale getirin. 2000 ile de deneyin.

2- Birinci madde sorununuzu çözmediyse, Masa üstüne sağ tıklayıp özelliklere girin. Temayı Windows Klasik yapın. Messenger açmayı deneyin.

3- Birinci ve ikinci madde işe yaramadıysa sisteminizi Combofix
    ile tarama yapmalısınız. Combofix indirmek için linke tıklayarak sitemizden indirin.

3ncü maddeyi uyguladıktan sonra bilgisayarınız temizlenecek ve messenger çalışmaya başlayacaktır.

Windows Live Messenger Çalışmayı Durdurdu Uyarısı çözüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Windows Live Messenger 80048821 Hata Kodu ve Çözümü

Windows Live Messenger 80048821 Hata Kodu ve Çözümü

80048821 80048821 hata kodu msn hata kodu 8004882d Bu hatayı alırsanız saat ve tarih ayarlarina tikliyoruz..ardindan tarih dogruysa dahi tekrar ok yapinca sorun cözülüyor… 2.Yol Başlat > Çalıştır > regsvr32 softpub.dll Tıklayıp Enterlayın. veya önce webmessengere giriyoruz baktık ki sorun yok bağlanabiliyoruz : - Tarih ayarlarımızı kontrol ediyoruz -Belki şifremizin uzunluğundan...
  2. Windows Live Messenger Çalışmayı Durdurdu Uyarısı

Windows Live Messenger Çalışmayı Durdurdu Uyarısı

Windows Live Messenger Çalışmayı Durdurdu Uyarısı alıyorum ne yapmam lazım ki bu soruna çözüm bulayım :S Ne olur bana yardım edin arkadaşlar.
  3. Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu Çözüm

Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu Çözüm

Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu Çözüm sunun lütfen napim ben şimdi Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu nasıl çözüm bulacam :S
  4. Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu Hatası ve Çözümü

Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu Hatası ve Çözümü

Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu Hatası Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu Hatası çözümü Merhaba Sevgili Melek'ler... Bir misafirimiz Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu Hatası için bizden çözüm istemiş, biz de bu konuda sizlerinde bilgi sahibi olması adına, bu yazımızda Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu Hatası çözümü hakkında bilgiler sunuyoruz. Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu:...
  5. Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu Hatası

Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu Hatası

Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu Hatası aldım bunu nasıl çözebilirim lütfen Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu Hatasının çözümünü paylaşın kızlar.

Sayfayı Paylaş