gebe
  1. _YakamoZ_

_YakamoZ_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

ya akıl verin litfen nası davranmalıyım

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında _YakamoZ_ tarafından paylaşıldı.

slm herkese aklım çok karışık ve inanın akıl vericek birine ihtiyacım var.Ben 11 yıllık evliyim eşim şu iki haftadır değişti işten gelince evde duran insan şimdi biz uyuyana kadar eve gelmez oldu 2 gn önce kavga ettik ben bağırdım çağırdım o ise karşılık bile vermedi kızdım anneme gittim sonra geri döndüm söz verdi bida olmucak dedi ama dün akşam yine geç geldi bende o gelene kadr sinirle onu bekledim telefonla arayıp durdum en sonunda geldi ve ben yine bağırıp durdum o yine karşılık vermedi haklısın deyip sustu bida olmucak dedi ama bn artık ytr dedim senden ayrılıcam sorumsuzlukları ani değişimi beni çok bunalttı nası davranıcağımı şaşrdım

2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Eve gelmeyip nereye gidiyor peki bilgin varmı sevgili ruzgarınizi nere gittiğini söylemiyorsa bi gün takip et .Gittiği yer neresi o çok önemli hemen evliliğine son vermemelisi bukadar kolay değil yuva yıkmak asrı astarı neyse incik boncuk araştırmalısın daha sonra ayrılığı düşünmelisin Sevgiler..

3. _YakamoZ_

_YakamoZ_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    ya işin açıkçası şüpeleniyorum bana arkadaşlarının yanında olduğunu sölüyor ama inamıyorum ben dışarı çıkan bi insan değildi ve bi anda bu kadar arkadaşlarına düşgn biri olup çıkdı içim içimi yiyo

4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Benim annemgilde 18 yıllık evliler babam bazenleri ve hafta sonları kahveye gider mesela arkadaşlarıyla annemle tartışırlar ama oda onun gereksinimi arkadaşlarıyla vakit öldürüyo.Evde bunlamış olabilir ama sen nere ve kimle gittiğini bilmiyorsan takip etmelisn

^hilal^ bunu beğendi.
  5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Durum baya karışık hem geç geliyor hemde sesini bile çıkarmıyor. Senin bilmediğin ne olabilir. Ben başka bir kadın oldugunu düşünmüyorum senden habersiz farklı bir işle rçeviriyor olabilir. Senin o kadar bağırmana rağmen susuyorsa mutlaka farklı bir açıklaması olmalı.. Bence iyice düşünmeden ayrılıyım deme bu devirde yaşam hiçte kolay değil.. birde merak etiğim birşey var; hiç ondan seni aldattığına dair şüphelendiğin oldumu?

İnş. sizin için hayırlısı ne ise o olur..

6. kusgun melek

kusgun melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    telesik karar verme canim sabrin olsun.bir arstir once sakin sakin.

7. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    ewlilikten sıkılmış bir erkek modeli

8. serrasudan

serrasudan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bnce hemencik karar verme.once ne yaptigini nereye kimlerle beraber oldugunu ogren.aklimi karistiran nokta o kadar bagiriyosun bosanmakla tehdit ediyosun insan kendini hicmi mudafa etmez ve ayni seyi tekrarlamasi bnde suphe uyandirdi.hayirlisi cnm.

9. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    olumsuz düsünme esinle aranda suana kadar büyük sorunlar olmadıysa ekonomik manevi vs. kötü birsey yaptığını düsünme belki ekonomik sorunları vrdır calısıyordur gece gec saatlere kadar ?

10. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    nerelere takildina bak önce ondan sonra kararini ver

ya akıl verin litfen nası davranmalıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nasa örümceklere uyuşturucu verdi

nasa örümceklere uyuşturucu verdi

normal yaşantısında... Mescaline\Peyote verildiğinde LSD marijuana kafein Benzedrine uyku ilacı
  2. akıl verin anketi

akıl verin anketi

sevdigi kişiyi ailesini dinlemeyip alanlar durumlarınız nasıl bana kısacık yazın :u020:
  3. akıl veriN :S

akıl veriN :S

meraba meLEk abLAlarım siz büyükSÜnüz da ei biLİrİSiniz ve daha Geniş çapLı dÜşüNÜrSnz bn 3. sınıfa kadar marmara adsında oturDum orda olcay die birini severdim oda bni severdİk çocukLuk aşkı işte ordan taŞınDık ve şuan sakarya da oturuorzaradan 8-9 yıL geÇTİ bn ramazn bayramında adaya gttim birBİrimizİ görDk ama konuşmaDık sonra bu bnm numaramı buLmuş snra konuşmaya baŞLaDık ona karşı sevGİm...
  4. akıl verin kızlar

akıl verin kızlar

merhaba kızlar benim bir derdim var. eşimin ailesiyle aynı apartmandayıs görümcemde var benle yaaşıt.daha önce küsüp barıştığımız oldu sonrası iyi gitmiyor bende hamileyim şimdi tabiki onun gerginliğide var. laf sokup duruyorlar mesela yok bize benziycek yok bizim tarafa ceker canım sıkılıyor acıkçası görümcem de çok cahil salak salak tavırları var son demlerimi yaşıyorum eşim ailesiyle...
  5. Ne olur akıl verin

Ne olur akıl verin

Arkadaşlar ben yeni üyeyim benim adetim geçen ay temmuz 14 de olmuştu bu ay hala olmadı 15 gün geçti adetim 10 gün geçtiğinde evde test yaptım negatif çıktı.idrar testi olan gebelği göstermediği oluyormu acaba hamilemiyim ne olur akıl verin

Sayfayı Paylaş