gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Ya Bi Gidin Allah Aşkına

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Çevremdekiler mi sorunlu yoksa bende mi bi problem var çözemedim gitti.Dün b*ktu bu gün koktu kelimesine yakışan ne çok insan barındırıyorum beynimde yahu.Atıverdim kardeşim hepsini bana huzursuzluk verecek beni mutsuz edecekse akraba dost neme gerek allesen...Gidiniz dünyamdan sayın asalaklar gidiniz...Beni gereksiz varlığınızla meşgul etmeyiniz...

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aynen hayal katılıyorum sana benim hayallerimi bana yapıcaaam diye gelenler var off :mad:

Ya Bi Gidin Allah Aşkına konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. biten aşk......

biten aşk......

Aşkı ben mi tanımlayacağım şimdi ve bu bitmez soruların cevaplarını… Aşk bana göre bir tutku, bir macera ve hayal ürünüydü sadece o kadar… Biri çıkmıştı karşıma yalnızlığın en ağır idamlarında… Sevmeli miydim ve sevgili olmalı mıydım bir türlü karar veremiyordum… Ama onun o manalı gözleri ve içten gülümsemesi içimi ısıtıyordu… Belki de tutunacak dalımı da bulmuştum, yalnızlığın en ağır...
  2. ya girin bi içeri

ya girin bi içeri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ya Allah Aşkına Bi Git Yaa !!

Ya Allah Aşkına Bi Git Yaa !!

Bir gün bir genç kız arkadaşıyla buluşmak için kafeye gitmiş oturup kızı beklemeye başlamış. Bir de bakmış ki iki üç masa ileride Kadir İnanır oturuyor. Hemen gitmiş yanına: -Kadir abi bir imza alabilir miyim? demiş. Kadir inanır: -Tabi. demiş vermiş imzayı genç gitmiş oturmuş yerine. Birkaç dakika geçmiş genç kalkmış yerinden -'Kadir abi birazdan kız arkadaşım gelecek geçerken bir selam...
  4. Ya Habib Allah İlahisi

Ya Habib Allah İlahisi

ya habiballah ilahisi ya resulallah habiballah ilahisi habib allah Makamına geldim yalvardım sana Sen hakimsin sen savcısın şu anda Ellerimi açtım dualar ettim Affet beni ne olur ya resul Allah Cezamı çekmeye hazırım her an İster al canımı kalayım burda Kulların dönüyor Kabe içinde Affet beni ne olur ya resul Allah Ha cer ül esvabı gördüm de öptüm İbrahim makamın selamla geçtim AllahAllah diye...

Sayfayı Paylaş