gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ya da boşver, anlamadım say seni...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Hayat herşeye rağmen bir şekilde devam ediyor.Birileri bir yerde mutlu birileri bi yerde mutsuz.Bazılarında ümit hiç tükenmezken,bazıları çoktan kesmiş ümidini yaşamdan ve yaşamaktan.Kimiyse,ortalarda bir yerde işte... Düşünüyorumda,ben bu hayatın neresindeyim acaba?Kendi mahkememde sorguluyorum kendimi.Herşeye tarafsız bakamıyor insan böyle durumlarda.Birşeylerde,biryerlerde hep kendini destekliyor... Gideyim diyorum bazen,kimse bulamasın beni.Hatta ben bile...Konuşmasın kimse benimle, ben istemedikçe...
    Uzaklar...Hep sizi arıyorum.Sizde bana bir hayat var biliyorum,ama size bir türlü kavuşamıyorum...
    Dağlar...
    Neden size yazılmıştır bütün şiir ve şarkılar diye merak ederdim hep.
    Anladımki sizden başka dost yokmuş,Anladımki sizden başka hiç kimse beni can kulağıyla dinlemiyormuş.
    Anladımki hayatta hep senden güç alınıyormuş...
    Hayat...
    Anladımki seninle başa çıkılmıyormuş,anladımki sen estirdiğin rüzgarlarla bizi bir yaprak misali istediğin yere savuruyormuşsun.
    Ve anladımki...
    Ya da boşver,anlamadım say seni...

alıntı

Ya da boşver, anlamadım say seni... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kargo - Senle ya da Sensiz

Kargo - Senle ya da Sensiz

Sen mi hayatla oynuyorsun Yoksa hayat mı senle Burada neden bulunuyorsun Durma oyna kendinle O ince çizgide Senle ya da sensiz Dünya döner durur Senle ya da sensiz Dünya döner durur Sen mi sabırla bekliyorsun Yoksa hepsi mi eğlence Sorma cevabı biliyorsun Durma oyna kendinle O ince çizgide Senle ya da sensiz Dünya döner durur Senle ya da sensiz Dünya döner durur Döner durur Dünya...
  2. Nilüfer - Beni Anlamadın Ya

Nilüfer - Beni Anlamadın Ya

El ayak çekilince Sohbetler tükenince Dostlar eve gidince Bu geceler işkence Öper iki hece İsmi dudaklarım La-Fa-La-Sol La-Fa-La-Sol Sokakları kamçılıyor Rüzgarın sesi Gözlerim yanıyor Yağmur öncesi Her vesile ellerim Ellerini arıyor Her yanımı sarıyor O müthiş acıların Beni anlamadın ya Ben ona yanıyorum
  3. Emel Sayın - Senden Başka

Emel Sayın - Senden Başka

benden sorsan ummanlardir derdim hani gozlerin var ya bulbulleri susturup dinlerdim tatli sozlerin var ya katmer katmer gul acar gonlumde hani gulusun var ya daha mutlu olamam omrumde beni opusun var ya senden baska senden baska gozum gormez hic kimseyi senden baska senden baska duyamam ben hic kimseyi senden baska senden baska sevemem ben hic kimseyi senden baska senden baska...
  4. Suç senin olmuş ya da benim ne çıkar

Suç senin olmuş ya da benim ne çıkar

. Acı deneyimler yaşar durursunuz hayatımızın belirli dönemlerinde hepimiz özürlü bir aşk yaşamışızdır. Ruhumuzun derinliklerinde izler bırakan…Yine yeniden bir insanın suretini görüyor ve o surette eskimiş anıları tazeliyorum. Hep gidenin ardından geleni, gelende de gideni arıyorum yıpranmışlığıma inat… Her defasında bulduğumu sandığım ama yandığım büyük yanılgılar içinde dolanıp duruyorum…...
  5. Kargo - Senle Ya Da sensiz

Kargo - Senle Ya Da sensiz

Kargo - Senle Ya Da sensiz Sen mi hayatla oynuyorsun Yoksa hayat mı senle Burada neden bulunuyorsun Durma oyna kendinle O ince çizgide Senle ya da sensiz Dünya döner durur Senle ya da sensiz Dünya döner durur Sen mi sabırla bekliyorsun Yoksa hepsi mi eğlence Sorma cevabı biliyorsun Durma oyna kendinle O ince çizgide Senle ya da sensiz Dünya döner durur Senle ya da sensiz Dünya döner...

Sayfayı Paylaş