gebe
  1. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

ya içim içimi yiyor yardım edin

Konu, 'Psikoloji ve İlişkiler' kısmında gothic kız tarafından paylaşıldı.

ya arkadaşlar dün suskunlar dizisini izledim ve çok etkilendim aslında her bir filmi ve ya diziyi izlediğimde böyle oluyorum bıktım ya ağlıyorum zırlıyorum ya çok hassasım inanılmaz derecede annemlerin yanında ağlayamıyorum ama yatağa yatınca 12 den saat 5 e 6 ya kadar duraksız aklıma gelip gelip ağlıyorum rüyamda görüyorum gerçek olmadığını biliyorum ama dayanamayıp yine de ağlıyorum ya nasıl düzelebilirim lütfen yardım edin nolurrrrrrr

2. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    ya kimseye olmuyor mu böyle

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

böyle olmayan yoktur demiyorum ama başka sıkıntıların bu yolla çıkıp rahatlama na sebep oluyor olabilir bence bu konu ile alakalı bir uzmanla görüşmen senin için daha iyi olur. Eğer bir rahatsızlığın varsa zamanında alınmamış tedavi iyi sonuçlar doğurmaz.

ya içim içimi yiyor yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardım edin yada öneri

yardım edin yada öneri

hamileyim 5 aylık ama çok zor geçiyo sürekli kanamam var meger çocuklar ikizmiş diğeri kesenin dışında kalmış ve gelişememiş o yüzden böle ağır bi hamilelik geçiriyormuşum... hep oturup yatıyorum bunaldım yardım edin :cry:
  2. Eşinizle yada patronunuzla geçinmek için Burçlardan yardım:)

Eşinizle yada patronunuzla geçinmek için Burçlardan yardım:)

Her insanın bir bam teli, sinirsel konularda bir patlama noktası vardır. İşte eşinizle veya patronunuzla iyi geçinmek için, size ince ayarlar... KOÇ Patronunuz Koç ise; Asla hatasını düzeltmeyin çaktırmadan kendisinin bulmasını sağlayın. 'Ben biliyorum' havalarına girmeyin, sinirliyken gözüne ilişmeyin. Karınız Koç ise; Yalan söylemeyin. Erkeğine göre çok daha uyanık olan koç kadını...
  3. soru: kızlar bebeğimin emeklemesi için ne yapmalıyım yardım edin

soru: kızlar bebeğimin emeklemesi için ne yapmalıyım yardım edin

Bebeğimin emeklemesi için ne yapmalıyım kızlar. Sizler ne yaptınız bu normalde kendiliğinden gelişen bir süreç midir ? Bebeğiniz kendi kendine mi emekliyor. Birde bebeğimin ayakları baya soğuk geliyor bana bu normal mi ?
  4. 2012 Sbs Yerleştirme Puanları Hesaplama için yardım edin

2012 Sbs Yerleştirme Puanları Hesaplama için yardım edin

Merhaba arkadaşlar mümkünse aranızda biri ya da bilgisi olan arkadaşlarım bana 2012 Sbs Yerleştirme Puanları Hesaplama konusunda bilgi ve yardım edebilir mi?
  5. facebook için etiket hilesi nasıl yapılıyor yardım edin

facebook için etiket hilesi nasıl yapılıyor yardım edin

Ya arkadaşlar ne olur bilen varsa yazsın.Face etiket hilesi nasıl yapılıyor, herkes biliyor bir ben bilmiyorum galiba :S

Sayfayı Paylaş