gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yağ fiyatlarına yapılan zamma İTİRAZIM VAR !

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

İnsanların kırk kanaat zor geçindikleri bu günlerde, bir sabah kalktık ve gördük ki yağlara yüzde 25 + zam gelmiş... İnsanların zar zor geçindiklerini düşünecek olursak, durum baya bi vahim. Kimlerin eli var, kimler oynuyor garibin ekmeğiyle...

Bu zamların alayına İTİRAZIM VAR !

Not: Ben o memnun olan iki kişiden, memnun olmayan kısımım... Sözde Ülkeyi Yönetmeye çalışan ama bu durumları sorduğumuzda haberi olmayan HERKESİ KINIYORUM

M.C

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Yağ fiyatlarına yapılan zamma İTİRAZIM VAR !
    haklısın M.C sana katılıyorum ;)
    ve artı tüm kalasları ve kazmalarıda kınıyorum :D:Dhoş kınanacak çok şey var ama bunlar en başta :)

3. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Zamlardan kim memnun olabilir ki?Sonuçta hepimizin cebini etkiliyor...yağ fiyatlarındaki artışın sebebine gelince kuraklığın tüm dünyada ve ülkemizde yağlı tohum üretimini zarara uğrattığı söyleniyor..Kısa zamanda çözüm bulunmasını ümit ediyorum...

4. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Kimler oynamıyor ki... :nono:

Ben de oradayım...

Yağ fiyatlarına yapılan zamma İTİRAZIM VAR ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. itirazım var

itirazım var

parayla arkadaşlığı insanlığı şerefini satanlara itirazım var olmaz olsun böyle insanlar elbet layınızı bulacaksınız ayşe bacı önce sen!!!:nono:
  2. Rober Hatemo - İtirazım Var

Rober Hatemo - İtirazım Var

İtirazım var bu zalim kadere İtirazım var bu sonsuz kedere Feleğin sillesine hayatın cilvesine Dertlerin cümlesine itirazım var Yarım kalan sevgiye şu emanet gülmeye Yaşamadan ölmeye itirazım var Ben hep yenilmeye mahkum muyum Ben hep ezilmeye mecbur muyum İtirazım var bu yalan dolana Benim şu dertlere ne borcum var ki Tuttu yakamı bırakmıyor Benim mutlulukla ne zorum var ki Bana cehennemi...
  3. Müslüm Gürses - İtirazım Var

Müslüm Gürses - İtirazım Var

İtirazım var bu zalim kadare İtirazım var bu sonsuz kedere Feleğin cilcesine Hayatın silvesine Dertlerin cümlesine İtirazım var Yarım kalan sevgiye Şu emanet gülmeye YAşamadan ölmeye İtirazım var Ben hep yenilmeye mahkum muyum? Ben hep ezilmeye mecbur muyum? İtirazım var bu yalan dolana Benim şu dertlere ne borcum var ki Tuttu yakamı bırakmıyor Benim mutlulukla ne zorum var ki Bana cehennemi...
  4. benimde itirazım var kardeşim..

benimde itirazım var kardeşim..

neden insanlar verdiği sözde durmuyorlar yaaaaaaaaa..yada yapamayacakları şeyler hakkında neden söz veriyorlar....bak asabileştim en sonunda...
  5. Müstehcen türk dizilerine itirazim var..

Müstehcen türk dizilerine itirazim var..

Herkesin bildigi malum diziler.Gercekten artik diziler aile ortaminda izlenecek gibi olmadi.Dizi yapimcilari ve buna eyvallah diyen kanal sahipleri kendinizi dizginleyin artik....Lütfen böyle dizileri izlemeyin,cocuklariniza izlettirmeyin.

Sayfayı Paylaş