gebe
  1. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43

yağ sökücü sprey

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında asiruki tarafından paylaşıldı.

yağ sökücü leke giderici her türlü agır kirleri gideren sprey sevgili melekler şimdi size kendi kullandığım bi üründen bahsedicem bu ürün çıkarmakta zorlandığım lekeleri kolaylıkla çıkarıyo hepinize tavsiye ederim

ürünün adı "rima meer" fırın üzerindeki yanmış yağ ve fayans üzerindeki lekeler mutfak kirleri gibi dertlerimize kolay çözüm spreyi sıkıyosunuz 5 dakika sonra siliyosunuz sonuç harika hem saatlerce silip yorgunluk çekmiyoruz hemde zamandan tasarruf ediyosunuz..hepinize tavsiye ederim melekler... mutlaka deneyin..

SadmiN ve CeMoŞ bunu beğendi.
  2. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    peki yaa fiyatı

asiruki bunu beğendi.
  3. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43
    tam olarak bilmiyorum ama sanırım 3 veya 4 lira olabilir canım :D:D

4. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
  5. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43
    büyük marketlerde bu veya buna benzer olabilir ama cif yerine sprey temizleyici kullansan daha pratik canım :D:D

6. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    fiyatıda uygunmuş tamda bayram temizliği zamanı faydalı bir konu oldu rukiş teşekkürlerr
    mutlaka deneyeceğimm sprey temizleyiciler kremlerden daha kullanışlı bencedee

asiruki ve SadmiN bunu beğendi.
  7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bunu ilk defa görüyorum, rastlarsam şayet alacam ve deniyecem:)
    Biz Cif sprey kullanıyoruz, çaşamaşır suyu katkılı olanınından ve limonlu olanından:) Kokusu bir harika, önerirmiyim; evet öneririm:D:D

Birde Migros'un bir ürünü var, oda sprey. Migros Mutfak, şişesi turunculu, oda bir harika tertemiz yapıyor. Bayram Temizliğinin püf noktası resmen:)

Tşkler Rukişim, bu önerinide aklımda tutacam:kiss:Bu arada sırf önerin için sana reptu rep diyor ve tamı tamına 1.000 (Bin) rep veriyorum:D:D

Rep almak isteyenlerden de böyle güzel öneriler bekliyorum:)

asiruki ve CeMoŞ bunu beğendi.
  8. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43

rüyammm :uhu: çok duygulandımm tabikii elimden geldğince bişeyler yapıyorum teşekkür edrim rep için :D:D

yağ sökücü sprey konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burun Damlası&Spreyleri

Burun Damlası&Spreyleri

Tuzlu su ihtiva eden burun damlaları ya da spreyleri burun içindeki salgıları yumuşatarak çocukların daha rahat nefes almalarını sağlar. Ancak ilaç ihtiva eden buurn damlaları ve spreyler hekim tavsiyesi olmadan kullanılmamalıdır.
  2. Yağ yağmur yağ

Yağ yağmur yağ

yağ yağmur yağ Yağmur genellikle, sıkıntı ve üzüntünün anlamdaşıdır. Kuşkusuz, eğer yağmurun yağışını camların gerisinden İzleyecek olursanız, ne üzgün ne ağlamaklı bir manzaradır bu! Ama ona nankörlük de etmeyin, yaşam için kaçınılmaz olduğu gibi, güzelliğinizin yararına kullanabileceğiniz bir çok özellikleri de bünyesinde saklamaktadır. Şu halde gökten gelen bu suyun yararlarından en yüksek...
  3. diyet sprey kullanıcı yorumları istiyorum

diyet sprey kullanıcı yorumları istiyorum

Diyet sprey kullananlar var mı ? Benim acilen kilo vermem gerekiyorda kızlar bi 7 kilo kadar fazlalığım var yazda geliyor malumunuz. Benim güzel görünmem ve fit olmam lazım bu diyet spreyini daha önce kullananlar yada yeni kullananlar bu hususta bana bilgi verebilir mi ? Nasıl etki aldınız. Gerçekten işe yarıyor mu ? Kullananlar hadi nolur ?
  4. Epila Tüy Dökücü Sprey Kullananlar

Epila Tüy Dökücü Sprey Kullananlar

epila tüy dökücü spery nedir,epila tüy dökücü sprey nasıl kullanılır,epila tüy dökücü sprey hakkında bilgiler Ürün kıl veya Tüy problemi yaşayanları yakından alakadar eden bir ürün. Çünkü gerçekten reklamda söylenenler ve yapılan işlemler doğru ise, Bay ve Bayanların Kıl ve tüy Problemi Bitmiş demektir. Reklamda Gördüklerimi Şöyle kısaca Size anlatayım. İki bayan sunucunun sunumunu...
  5. Victoria's Secret Vücut Spreyleri

Victoria's Secret Vücut Spreyleri

Victoria's Secret'ın tartışmasız kalitesi ,koku kategorisinde de damgasını vurmaya devam ediyor. Birbirinden güzel kokulara sahip bu vücut spreyleri ,hem sağlık açısından çok daha güvenilir ,hemde parfümden hiçbir farkı yok. Yeni trend bu kokulara Victoria's Secret satış mağazalarından ve internet web sitelerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Fiyatları ise 35-49 tl arasında değişim...

Sayfayı Paylaş