gebe
  1. melekay42

melekay42 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yağlı Saçlar İçin Hangi Şampuan

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında melekay42 tarafından paylaşıldı.

Yağlı Saçlar İçin Hangi Şampuan tüm benim gibi bu saç yapısına sahip tüm kadın erkek hepsi için ciddi bir seçimdir.Şampuanın yapısına göre saça etkileride değişmektedir. Ben yaklaşık olarak 30 farklı şampuan denedim tavsiyeler duyduklarım vs hemen heme hepsi bir etki gösterdi.Daha sonra yunanistana gitiğimde orda bir kozmetik mağazasında görevli Yağlı Saçlar İçin Damla Sakızlı Şampuan Isırganotu onerdi kullanmaya başladım ve olduça iyi geldi.

Sonra Türkiyedede 4-5 markanın üretiğini gördüm isim vermeyeceğim ama ben bir tanesi alıp kullanıyorum oda iyi ve çok memnun kaldım öneririm.
    Herhangi bir yerden satın alabilirsini her markanın iyi sadece damla sakızlı ve ısırgan önemliymiş

Umarım sizinde işinize yarar

Ayrıca sonuç aldığım diğer yöntemler

ağlı saçlara bitkisel çözüm önerilerimizin ilki elma sirkesi… 1 kahve fincanı elma sirkesi, 1 çay kaşığı tuz, 1 tatlı kaşığı kekik suyu ve 1 bardak suyu karıştırın. Ardından karışımı saç diplerine masaj yapın. Nemli ve sıcak bir havluyu saçlarınıza sararak 2 saat bekletin.

Yağlı saçlar için diğer bir maske tarifimiz de şöyle: 1 kahve fincanı elma sirkesi, 1 kahve fincanı üzüm sirkesi, 1 çorba kaşığı defne tohum yağı, 1 çorba kaşığı adaçayı9 yağı ve 1 tatlı kaşığı lavanta karıştırılarak saçlara uygulanır. Bir süre beklendikten sonra durulanır.

Yağlı Saçlar İçin Hangi Şampuan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yağlı saçlar için öneriler

yağlı saçlar için öneriler

sarı saç tonları Yağlı saçlara önerilecek doğal bir şampuan için: Gerekli malzemeler; birer fincan biberiye losyonu, gülsuyu ve dört yumurta. Yumurtalar çırpılıp masaj yapıla*rak saça yedirilir. 15 ila 30 dakika sonra saçlar biberiye los*yonuna ilave edilen gülsuyu ile yıkanır. Diğer öneriler: a) İki adet yumurtanın sarısı çıkarılır, bir kaba konur ve bir adet limon suyu içine sıkılmak...
  2. Yağlı Saçlar için Özel şampuan!

Yağlı Saçlar için Özel şampuan!

yağlı saçlara özel şampuan Yağlı saçlar için internetten sipariş verebilirsiniz 15 tl fiyatı Şampuan - Yağlı Saçlar Yağlı saçlar için geliştirilmiş Suna Dumankaya Şampuan, saçınızı yumuşak bir şekilde temizler, saç derisini doğal dengesine kavuşturur. Saçınız dolgunluk ve canlılık kazanır. İçinde doğal özel bileşim içeren Suna Dumankaya Şampuan, saçın iç kısımlarına kadar etki eder ve saçı...
  3. Yağlı Saçlar İçin Pratik Öneriler

Yağlı Saçlar İçin Pratik Öneriler

yağlı saçlardan kurtulmak Saçlar biz bayanlar için tahmin edilemeyecek kadar büyük bir öneme sahiptir. Eğer ki saçlarımız istediğimiz güzellikte değilse, hele birde ne yaparsak yapalım çabuk yağlanan bir yapıya sahipse bütün güzelliğimiz bir anda gidebilir...işte size çabuk yağlanan saçlardan kurtulmak için bir kaç pratik formül :tik: Saçınızı gereğinden fazla yıkamak, yani bir kaç kez...
  4. Doğum kontrol haplı şampuanlar  saç dökülmesine iyi gelirmi?

Doğum kontrol haplı şampuanlar saç dökülmesine iyi gelirmi?

Saç temizliğinde genelde şampuan kullanırız aslında sabunda kullanılabilir. Fakat şampuan özellikleri daha fazla olması nedeniyle tercih edilmektedir. Fakat bu özellikle bazen okadar abartılıyor ki, insanları yanıltmakla kalmayıp, aynı zamanda umutları ilede oynanaktadır. Şampuanlar daha çok temizlik ve içerisinde climbazol ve ketokonazol gibi bazı aktifler sayesinde de kafa derisi...
  5. Şampuanların içinde neler bulunur?

Şampuanların içinde neler bulunur?

Bütün şampuanlar % 80-90 oranında su ile, %2-8 oranında deterjan, köpürtücü ajanlar ve % 1 oranında koku ve koruyucu içerirler. Şampuanlar sıklıkla antistatik ve deterjan etkisi olan ajanlar içerirler. Yağlı saçlar için kullanılan şampuanlar, yağı arıtmak için ağır surfaktanlar içerirler. Surfaktanlar yağı ve sudaki kiri uzaklaştırırlar. Genelde modern şampuanların temizleme gücü oldukça...

Sayfayı Paylaş