gebe
  1. patricia

patricia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Yakışıklı Alman Kurdumla çiftleşecek dişi kurt arıyorum.

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında patricia tarafından paylaşıldı.

eşek çiftleşiyor kurt çiftleşmeleri kurt çiftleşmesi kurtların çiftleşmesi Merhaba arkadaşlar, Bir alman kurdum var iki buçuk yasında. uzun zamandır çiftleşmek istiyor ve ben ona bir eş bulamadım. kısırlaştırmaya da çok karşıyım. lütfen bana yardımcı olun.. yakınınızda,arkadaşlarınızda dişi alman kurdu varsa ve çiftleştirmek isterlerse yazın bana lütfen.

2. soso

soso Forum Okuru

oğlumuz nerde resmini görelim kendisini görelim beğenirsek kızımıza alalım.

Yakışıklı Alman Kurdumla çiftleşecek dişi kurt arıyorum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben bir elma kurduyum

ben bir elma kurduyum

elma kurdu şarkısı elma kurdu şarkısı dinle dinle ben bir kurduyum ben bir kurduyum Ben bir elma kurduyum(eller açık bir şekilde birleştirilir) kıvrıla kıvrıla yürürüm(eller birleşik şekilde kıvrılma hareketi yapılır) bir elma gördüğümde (el alına koyulur bakma hareketi yapılır) hiç durmaz süzülürüm(eller birleşik olarak aşağı doğru süzülme hareketi yapılır) kırt kırtkırt kırt narinininom,kırt...
  2. German Shepherd (Alman Kurt Köpeği)

German Shepherd (Alman Kurt Köpeği)

alman kurtları alman kurt köpekleri kurt köpekleri köpeği köpeği German Shepherd (Alman Kurt Köpeği), dünyada en çok ilgi gören ve en çok beslenen bir cinstir. Bunun başlıca nedenleri, eğitiminin kolaylığı, zeki ve uysal oluşudur. Çok uzak ataları arasında kurtların da bulunması nedeniyle A.Kurt Köpeği denen bu köpekler, koyun sürülerinde, çoban köpeği olarak uzun yıllar hizmet etmiştir....
  3. Dişi Cocker Yuva Arıyor

Dişi Cocker Yuva Arıyor

yuva arayan cocker dişi cocker ücretsiz kukır Bu güzel kız (cocker) 4 ağustos günü poliklinik önüne bırakılarak terkedildi, 2 yaşında akıllı mı akıllı, sevgi dolu, duyarlı üstelik hiçbir sağlık sorunu da yok.Tek isteği birdaha onu hiç terketmeyecek bir ailesinin olabilmesi, siz olur muydunuz? İletişim: 0533 622 4459 Yer:İstanbul/Çizmeli Kedi Polikliniği
  4. Kadıköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Kadıköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Kadıköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Sorgulama, Kadıköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Kadıköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi internetten Randevu Kadıköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi internetten randevu almak için alttaki linke tıklayınız..   ATAŞEHİR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ Telefon İle Randevu Alma Kadıköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi telefondan randevu almak için...
  5. Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Alma, Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi internetten Randevu Al, Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin randevu telefonları Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Adres: Barbaros Hayrettin cad. Orta Mah. No:66 Kartal / İSTANBUL Santral No: 0216 586 35 00 Telefon Numarası: 0216 586 35 35 Fax Numarası: : 0216 452 77 63 E-Posta Adresi:...

Sayfayı Paylaş