gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yakup Ekin - Aşkım

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ne yapayim bilmiyorum seni az cok anliyorum Söylemisi kolay ama senden vazgecemiyorum Söylemisi kolay ama senden vazgecemiyorum

Askim Askim oldum saskin
    Senin derdinden
    Sen beni unutsanda vazgecmem senden

Askim Askim oldum saskin
    Senin derdinden

Sakin beni unut deme
    Göz yaslarim dönerse eger
    Sen beni hic sevmesende vazgecmem senden
    Sen beni hic sevmesende vazgecmem senden

Askim Askim oldum saskin
    Senin derdinden

Askim Askim oldum saskin
    Senin derdinden

Askim Askim oldum saskin
    Senin derdinden

Yakup Ekin - Aşkım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yakup Ekin - Unutamam

Yakup Ekin - Unutamam

Olmadi yapamadim Söz verdim tutamadim ben yine Olmadi yapamadim Söz verdim tutamadim ben yine Unutabilmek mi seni asla Unuttum çok seyi daha fazla Koymadim yerine kimseyi asla Unutmadim seni unutamam Unutabilmek mi seni asla Unuttum çok seyi daha fazla Koymadim yerine kimseyi asla Unutmadim seni unutamam
  2. Yakup Ekin - Döneceksin

Yakup Ekin - Döneceksin

Unutursun sanma unutamazsın beni Sevdim diye her gece haykıran değil miydim? Aşkım kolay değil Birazcık sabretsen Göreceksin seni nasıl delice sevdiğimi Gittiğin yerden döneceksin biliyorum Bunu ben sadece sana söylüyorum Aşkım kolay değil Sanmadım ki sanmıyorum Seviyorsun beni sevdiğini biliyorum Gittiğin yerden döneceksin biliyorum Bunu ben sadece sana söylüyorum Aşkım kolay değil Sanmadım...
  3. Yakup Ekin - Dön Bekliyorum

Yakup Ekin - Dön Bekliyorum

Hangimiz suçluyuz? Hangimiz hatalı? Nerede yanlış yaptık biz? Kıskançlık duygusu... Kaybetme korkusu... Bitirdi bizi sevgimiz! Sen uzaklara demir atma sevgilim Dönnn Bekliyorum! Yitirmedim sevgimi Sözzz Seveceksen unuturum her şeyi Dönnn Bekliyoruuuumm!
  4. Yakup Ekin - Deger Mi?

Yakup Ekin - Deger Mi?

ask ugruna ne yaptiysam bilerek yaptim bildigim dogrulari bir yana biraktim dustugum duruma bak ne hale geldim aglanacak halime gulerek baktim seni gorunce kanim kayniyor gonlum senden baskasiyla mutlu olmuyor bak ben herseyi goze aldim gozum gonlum inan sana doymyuyor senin icin olmeye deger mi deger asktanda insan olurmus meger x2 inanki kendime saygim kalmaz canimi seve seve...
  5. Yakup Ekin - Ateş Ateş

Yakup Ekin - Ateş Ateş

Dost Aci SÖylermis Ask Boyun Eymekmis Anladim Ama Zorladim Dost Aci SÖylermis Ask Boyun Eymekmis Anladim Ama Zorladim Yandim Kor Ateslerde SÖnermi SÖnmez BÖyle Yanlizim Ama Yanlizim Ates Ates Yaniyor Icim Icim Yandim Durdum Bir GÜzel Icin Icin Ates Ates Yaniyor Icim Icim Yandim Durdum Bir GÜzel Icin Icin Bundan Sonra Seversem KÖr Olayim Olanlari Hepsi Bak Benim Sucum Bundan Sonra Seversem...

Sayfayı Paylaş