gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Yalan - Athena

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

F G Am G - F Ansızın tarifsiz gelir ya o zamanlar
    G Am E* F
    Sormaya cürretin kalmaz olanından
    G Am G- F
    Feri soluk niyeti kayıp dardayım
    G Am
    Aşk nefrete ne yakınsın
    F G Am G-F
    Kin kırdı her okşamak istediğimde seni
    G Am-e*
    Elimi gözlerimi gömdüm tebessüme
    F G Am G - F
    Yanlız kendine inkarın sadece senden kaçarsın
    G Am
    Halin ele verir anlamazsın

F G Am G
    F
    Yalan söyleme bana gözlerin anlatıyor herşeyi
    G Am G
    Yalan söyleme bana
    F G Am G F
    Yalan söyleme bana gözlerin anlatıyor herşeyi
    E* Am
    Zaten yoktur nedeni

F G Am G - F
    Uzak düşmüşüm kendimden aklım fikrimden
    G Am - E*
    Çaresiz sürükleniyorum bilerek peşinden
    F G Am G - F
    Yanlız kendine inkarın sadece senden kaçarsın
    G Am
    Halin ele verir anlamazsın

Yalan - Athena konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğuş - Yalan Yalan

Doğuş - Yalan Yalan

doğuş yalan Nereden baslasam bilmiyorum Hüzünlerle agliyorum Deliriyorum cildiriyorum Geceyle gündüzüm karisti bak x 2 Verdigin sözler yalan yalan yalan Ettigin yeminler yalan yalan yalan Kurdugumuz hayaller yalan yalan yalan Sen yilan sözlerin yalan x 2
  2. Ebru Yaşar - Yalan Yalan

Ebru Yaşar - Yalan Yalan

ebru yaşar kime inanayım ebru yaşar yalan dolan kime inanayım ben yalan yalanlarla dolu bana getirin (2)kime inanayım ben kime kime kime güveneyim kıyamam kalbime sevdim o kadar ne oldu sanki bulamadım kendim gibisini kendime yorulduuum (2)yalan yalan yalanlarla dolu yalan dolan sevdanın yolu bu aşkı kim icat ettiyse bana getirin bana getirin onu yalan yalan yalanlarla dolu yalan...
  3. yalan...!!!

yalan...!!!

YALAN...! Gözlerimden süzülen Aklımda kalan Efkarlar dağıtan Yürek ağlatan Sorulmuş misali cevap almayan Efkarlar yalan yalan Yalan bugün Sen bana kavuşmadan Aşk-ı memnu olmadan Efkarlar dağıtan Bizi ağlatan Sevdalar içimde ateş yaktılar Efkarlar yalan yalan Yalan bugün....
  4. Yalan..

Yalan..

ıÜüKan revan içinde değilim yalan..sözcüklerim firar etmedi benden.Sevgiler azalmadı hala duruyor bıraktığın gibi ihanetin; bir tek senmişsin yalan olan.yalın olmasa da yüreğimin bana söyledikleri de küçümsenecek gibi değildi sen gerçekten yalansın. Yokum evet yokluğum kadar bi çare hırpalanmış gözler gördüm bu yüzlerde yine de hasretleri omuzlarına ağır gelmedi benim kadar. İtiraf oyunu...
  5. Yalan dünya

Yalan dünya

Gülse Birsel iyi ki yeniden dizi senaryosuna başlamış. Cuma günlerimin vazgeçilmezi, kesinlikle kaçırmadan izlediğim bir dizi. Ayrıca Orçun karakterine de bayılıyorum.

Sayfayı Paylaş