gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Yalancı selanik örgüsü(resimli)

Konu, 'Örgü Teknikleri' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

selanik örgüsü selanik örgü nasıl yapılır örgüsü nasıl yapılır yalancı örgü yalancı [​IMG]

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    örgü işlerinden heç anlamam ama ellerine parmaklarına ayrıca zahmete giren uzullarına sağlık canummm dadlummm:he:

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de örgü işlerinden hiç anlamıyorum. Bana çok zor geliyor ama severim :D

Teşekkürler paylaşım için.

Yalancı selanik örgüsü(resimli) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Selanİk ÖrgÜsÜ

Selanİk ÖrgÜsÜ

gerçek selanik örgü selanik örgüsü gerçek örgüsü örgü nasıl yapılır nasıl yapılır SELANİK ÖRGÜSÜ 1. sıra: 1 ilmeği ters örün,yanındaki ilmeği örmeden tersten alın ve ipliği şişe bir kez dolayın. Sıra sonua dek bu şekilde devam edin. 2. sıra: Önceki sırada ters ördüğünüz ilmeği örmeden alın ve ipliği şişe bir kez dolayın, örmeden aldığınız ve dolama yaptığınız ilmekleri birlikte ters örün....
  2. SELANİK ÖRGÜSÜ ( resimli )

SELANİK ÖRGÜSÜ ( resimli )

gerçek selanik örgü selanik örgüsü örgüsü video gerçek örgü nasıl yapılır video
  3. Atayurdu Selanik...

Atayurdu Selanik...

atatürk doğduğunda selanik Ebru Erdoğan İçimde farklı duygular uyandıran bir şehir... İttihat ve Terakki'nin başkenti. Büyük usta Nazım Hikmet'in doğduğu kent. Abdülhamit'in sürgün yeri. Jön Türkler'in, Ömer Seyfettin'in, Yahya Kemal'in, Hareket Ordusu'nun çıkış noktası. Ve en önemlisi; Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün doğduğu şehir. Uzun zamandır gitmek istiyorduk... Hem yakın, hem de...
  4. Selanik Örgü Nasıl Örülür?

Selanik Örgü Nasıl Örülür?

Sevgili bayanlar; bu yazımızda sizlere Selanik örgü modeli nasıl yapılır hakkında bilgi vereceğiz. Vermiş olduğumuz örnek ile sizlerde selanik örgü yapılışı hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Selanik örgü nasıl örülür diye sizde merak ediyorsanız yazımızın devamını inceledikten sonra, sorunun cevabını bulacaksınız.Sevgili hanımlar şayet bebek battaniyesi örmek isterseniz tunus işi battaniye...

Sayfayı Paylaş