Yalancı selanik örgüsü(resimli)

Konu, 'Örgü Teknikleri' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    selanik örgüsü selanik örgü nasıl yapılır örgüsü nasıl yapılır yalancı örgü yalancı

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    örgü işlerinden heç anlamam ama ellerine parmaklarına ayrıca zahmete giren uzullarına sağlık canummm dadlummm:he:

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de örgü işlerinden hiç anlamıyorum. Bana çok zor geliyor ama severim :D

Teşekkürler paylaşım için.

Yalancı selanik örgüsü(resimli) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Selanİk ÖrgÜsÜ

gerçek selanik örgü selanik örgüsü gerçek örgüsü örgü nasıl yapılır nasıl yapılır SELANİK ÖRGÜSÜ 1. sıra: 1 ilmeği ters örün,yanındaki ilmeği örmeden tersten alın ve ipliği şişe bir kez dolayın. Sıra sonua dek bu şekilde devam edin. 2. sıra: Önceki sırada ters ördüğünüz ilmeği örmeden alın ve ipliği şişe bir kez dolayın, örmeden aldığınız ve dolama yaptığınız ilmekleri birlikte ters örün....
  2. SELANİK ÖRGÜSÜ ( resimli )

gerçek selanik örgü selanik örgüsü örgüsü video gerçek örgü nasıl yapılır video
  3. Yalancı...

Sana hiçbir şey söylemek istemiyorum. Bütün sözcükler yetersiz.. Hiçbir şey yazmak istemiyorum. Engin denizlerde kulaç attığım, üstüme gökkuşağını kuşandığım bu aşk yalanmış. Şimdi karanlık sularda boğuluyorum. Gökyüzü kurşun gibi ağır. Ne yana dönsem yalan. Gülüşler yalan, vaatler yalan..İnsanlar yalan. Ben seni mi sevdim..Senin gözlerinle mi baktım dünyaya.. senin ellerinle mi çiçek...

Sayfayı Paylaş