gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

yalancıyı nasıl tanırım????

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Yalan söyleyenler genellikle göz temasından kaçınır. Ellerini ve kollarını daha az kullanır. Soru sorduğunuzda avucunu sıkar ya da ellerini size çevirmez.
    Kod:

Genel tavrı değişir. Sakin bir insan aniden heyecanlı davranırken, daha hareketli insanlar donuk tavırlarla konuşmaya başlar.
    Kod:

Kod:

Sorduğunuz basit sorulara daha önceden cevabını tasarladığı için gerektiğinden detaylı cevaplar verir. Fakat bunun ardından beklemediği bir soru sorarsanız birden bocalar ve cevap vermek için zaman kazanmaya çalışır.
    Kod:

Kod:

Şaşkınlık, korku ya da mutluluk gibi duyguları belirten ifadeleri sadece ağız bölgesiyle sınırlı kalır.
    Kod:

Kod:

Ayakta dururken ya da otururken yalan söyleyen birisi genellikle sırtını dik tutmaz.
    Kod:

Bulunduğu rahatsız ortamdan kurtulmak isteğiyle gözünü kapıya çevirir ve konuştuğu kişiyle arasına mesafe koyar.
    Kod:

Kod:

Sorulara net cevaplar vermez. Her zaman sakin karşıladığı sorulara aşırı tepkiler verir. Kendisi size soru yöneltmez.
    Kod:

Kod:

Şakalar yaparak konuyu geçiştirmek ister ya da çok dramatik bir hikaye anlatarak sizi duyarsızlıkla suçlar.
    Kod:

Kod:

Sık sık yüzüne dokunur. Burnunu çeker, başını kaşır. Özellikle ağız bölgesine yakın bölgelere dokunması dikkat çeker.
    Kod:

Kod:

Üstündeki kıyafetleri düzeltir. Gömleğinin yakasını gevşetir. Ya da elinde tuttuğu bir cisimden güç almaya çalışır.

2. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yalancıyı nasıl tanırım????
    hmm bakalim bundan sonra kim yalan soyleyebilir bana tesekkurler canim

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

bende öğrendim artık kaçmaz bundan sonra

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

artıkk o kadar kolay olmayacak meçhule yalan sölemekkkk hihihihihihihihihi:26:

5. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    valla bn bunların cogunu biliyorum:Dama biyerde okumadım tecrübelerimden yola cıkıyorum özellikle gözlerini kacırmaa yada zaman kazanmak hıı anlamadım gibi biseler demek :D falann etrafımda bazı insanların yalan söledini bildiim halde bazen yüzüne vurmuom,birde bnden borc knt falan alanlar gecikdirdiklerinde bisüri yalan buluolardı kimin yalan kimin dogru söledigi belli oluo hemen:D:D

6. SpeciaL16

SpeciaL16 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün lazımdı zaten bir kılavuz :)) teşekkürler.

7. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    katılıyorum bu yazdıklarına canım ama onların bide alışık olanları yani var işte onlar fena yalanı çok iyi kıvırıyolar

8. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

[​IMG] çok safım tanıyamam heralde

9. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    yalncı yalan söylerken genelde sol üst köşeye bakar ve dudağını ısırır

yalancıyı nasıl tanırım???? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkeği burcundan nasıl tanırsınız

erkeği burcundan nasıl tanırsınız

yengeç erkeği aşkını nasıl belli eder boğa erkeği sevdiğini nasıl belli eder yengeç sevdiğini ikizler boğa sevgisini Erkeğinizi burcundan nasıl tanırsınız? Koç (20 Mart-19 Nisan) Onu nerede bulabiliisiniz? Futbol sahasinda arkadaslariyla oynarken veya açik hava yarismalarina katilirken onu izlemeye gidin. Fiziksel aktivitelere bayilir! Sevdigi kadin tipi Spor takilan, maceraci tipleri...
  2. Bir Türkü Nasıl Tanırsınız?..

Bir Türkü Nasıl Tanırsınız?..

Henüz ilk sayisini çikaran Ariza dergisinde Hasan Kaçan'dan "bir Türk'ü nasil tanirsiniz" baslikli yazi : * Desenlerini çok begenerek aldigi yeni bir mobilyanin üstünü baska bir örtü örterek kullanan kisi Türk'tür * Geçirdigi bir trafik kazasindan sonra kanlar içinde çikip, çarpilmis arabasina üzülen kisi Türk'tür. * Tüp kaçiriyor mu, kaçirmiyor mu diye kibrit yakip kontrol eden...
  3. Yalancıyı Nasıl Tanırsınız?

Yalancıyı Nasıl Tanırsınız?

Yalan söyleyenler genellikle göz temasından kaçınır. Ellerini ve kollarını daha az kullanır. Soru sorduğunuzda avucunu sıkar ya da ellerini size çevirmez. Genel tavrı değişir. Sakin bir insan aniden heyecanlı davranırken, daha hareketli insanlar donuk tavırlarla konuşmaya başlar. Sorduğunuz basit sorulara daha önceden cevabını tasarladığı için gerektiğinden detaylı cevaplar verir. Fakat...
  4. yalancı sevgili nasıl anlaşılır ???

yalancı sevgili nasıl anlaşılır ???

aldatan sevgili nasıl anlaşılır sevgilinin yalan söylediği nasıl anlaşılır yalancı erkek yalancı insan sevgili evet melişlerim bugün gazete okurken mehmet coşkundenizin bir köşe yazısı dikkati mi cekti ve sizlerle paylaşmak istedim... evet yalancı sevgili nasıl anlaşılır? nasıl mı ?? buyrun bakın nasıl anlaşılıyormuş... El Saklama Kişi yalan söylediğinde ellerini arkasına ceplerine yada...
  5. kış lastiğini nasıl tanırız?

kış lastiğini nasıl tanırız?

Aracımıma kış lastiği taktıracağım ama tamircilerin kandırmasından korkuyorum bayanım diye.Kış lastiğini nasıl anlarım ?

Sayfayı Paylaş