gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yalın - Eyvahlar Olsun - AKOR (versiyon 2)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Am
    Aşk rahatsızlanmakmış
    Am
    Yer iz yurt unutmakmış
    Dm F
    Hiç farkında bile olmadan
    E Am
    Hep ona uyanmakmış
    Am
    Bir dertli yolcu bu gönül
    Am
    Hangi durakta sabahlarmış
    Dm F
    Onun ruhu bile duymadan
    E Am
    Sessiz ağlarmış

Dm E Am
    Bana eyvahlar, eyvahlar olsun
    Am Dm
    Bugüne olanlar olmuş (2)
    E Am
    Yarın güzel olsun

Am
    O şimdi belki huzurla uyur
    Am
    Şarkımızı başkasına söyler
    Dm F
    Hiç içi bile yanmadan
    E Am
    Ona canım der
    Am
    Hala çok çocukmuş bu gönül
    Am
    Hemen incinir hemen kırılır
    Dm F
    Yenilirse iyileşmez kolay
    E Am
    Burada yaşam mı kalır

Dm E Am
    Bana eyvahlar, eyvahlar olsun
    Am Dm
    Bugüne olanlar olmuş (2)
    E Am
    Yarın güzel olsun

Yalın - Eyvahlar Olsun - AKOR (versiyon 2) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın - Ama Olsun

Yalın - Ama Olsun

Canın sağ olsun Söyleyene değil söyletene bak demişler Yazdım sana çok şarkı Yazarım bir o kadar daha Umduğunla değil bulduğunla yetin demişler Seni bana nerden göndermişler Nasıl olup da kalbime kalbime eklemişler Ama olsun Oyunlarından çok öğrendiğim var Ama olsun Zaman durur sana aşkım durmaz En kötüsü böyle olsun Her acı sonunda huzura kavuşur demişler Sevdim seni çok sardım Severdim bir...
  2. Yalın - Günaydın - TAB (versiyon 1)

Yalın - Günaydın - TAB (versiyon 1)

yalın günaydın tab günaydın tab yalın solo ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ --7h8-8--10-10/12-12-12--14h15-14-12-12--10-10--8-8--7-5---------- ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------...
  3. Yalın - Keşke - TAB (versiyon 2)

Yalın - Keşke - TAB (versiyon 2)

yalın tab yalın keşke tab keşke yalin guitar pro Intro 1. Gitar e------------------------------------------------------------------ B--------5-------------------------------------5------------------- G---6--7---6------------------------------6--7---6----------------- D-----------7-7-5-7-----7-8--7-5--7----------------7-7-5-7---------...
  4. Yalın - Keşke - TAB (versiyon 3)

Yalın - Keşke - TAB (versiyon 3)

yalın keşke tab keşke tab e:---------------------------- B:---------------------------- G:-6-7-9---------------------- D:-------7-7-5-7---7-8-7-5-7-- A:---------------------------- E:---------------------------- e:---------------------------- B:---------------------------- G:-6-7-9---------------------- D:-------7-7-5-7-------------- A:----------------------------...
  5. Yalın - Meleklerin Sözü Var - TAB (versiyon 2)

Yalın - Meleklerin Sözü Var - TAB (versiyon 2)

yalın tab yalın solo tabları meleklerin sözü var solo meleklerin sözü var tab VERSE G-|----------------------------------------- D-|---------|---------|----------|---------| A-|-3-------|0--------|----------|3--------| E-|---------|---------|1----3----|---------| G-|------------------------------------------ D-|---------|--------|----------|------------...

Sayfayı Paylaş