gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yalın - Her Şey Sensin - AKOR (versiyon 2)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

C#m
    Koydum sevinçlerimi önüme
    A B C#m
    Baktım hepsi sensin
    C#M
    Yazdığım şiirlerin her hecesi
    A B C#m
    Üzüldüğüm tüm filmler

C#m
    Yıpranmamış hayatlar
    G#m
    büyük hüzünler bekler *2
    A
    her işte bir hayır
    A B C#m
    bu işte hepsi sensiz

C#m G#m
    şimdi senden vaz mı geçmeli )
    A )
    Masal olup yola devam mı etmeli
    F#m A *2
    ben kalpten sorunlu aşka zorunluydum )
    B C#m )
    anladım her şey sensin )

Yalın - Her Şey Sensin - AKOR (versiyon 2) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın - Herşey Sensin

Yalın - Herşey Sensin

Koydum sevinçlerimi önüme... Baktım hepsi sensin!... Yazdığım şiirlerin her hecesi... Üzüldüğüm tüm filmler... Yıpranmamış hayatlar büyük hüzünler bekler... Her işte bir hayır bu işte hepsi sensin!... Şimdi senden vazmıgeçmeli??.. Masal olup yola devam mı etmeli??.. Ben kalpten sorumlu... Aşka sorunluydum anladım herşey sensin!... Şimdi senden vaz mı geçmeli??.. Masal olup yola devam mı...
  2. Yalın - Günaydın - TAB (versiyon 1)

Yalın - Günaydın - TAB (versiyon 1)

yalın günaydın tab günaydın tab yalın solo ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ --7h8-8--10-10/12-12-12--14h15-14-12-12--10-10--8-8--7-5---------- ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------...
  3. Yalın - Keşke - TAB (versiyon 2)

Yalın - Keşke - TAB (versiyon 2)

yalın tab yalın keşke tab keşke yalin guitar pro Intro 1. Gitar e------------------------------------------------------------------ B--------5-------------------------------------5------------------- G---6--7---6------------------------------6--7---6----------------- D-----------7-7-5-7-----7-8--7-5--7----------------7-7-5-7---------...
  4. Yalın - Keşke - TAB (versiyon 3)

Yalın - Keşke - TAB (versiyon 3)

yalın keşke tab keşke tab e:---------------------------- B:---------------------------- G:-6-7-9---------------------- D:-------7-7-5-7---7-8-7-5-7-- A:---------------------------- E:---------------------------- e:---------------------------- B:---------------------------- G:-6-7-9---------------------- D:-------7-7-5-7-------------- A:----------------------------...
  5. Yalın - Meleklerin Sözü Var - TAB (versiyon 2)

Yalın - Meleklerin Sözü Var - TAB (versiyon 2)

yalın tab yalın solo tabları meleklerin sözü var solo meleklerin sözü var tab VERSE G-|----------------------------------------- D-|---------|---------|----------|---------| A-|-3-------|0--------|----------|3--------| E-|---------|---------|1----3----|---------| G-|------------------------------------------ D-|---------|--------|----------|------------...

Sayfayı Paylaş