gebe
  1. şeker kız

şeker kız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Yalnızda ayağa kalkabilirim...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında şeker kız tarafından paylaşıldı.

Yalnızda ayağa kalkabilirim...

sevmek eski bir yolcu,
    artık geri dönmeyecek...
    ayrılık bir şarkı,
    hiç dinlenmeyecek...

aşk eski bir palavra!
    artık burdan geçmeyecek...
    inanmak bir yol,
    kimse yürümeyecek...

hayır,istemem bir başkasını!
    yalnız da ayağa kalkabilirim...
    hayır,dokunma!
    bir başkasına tutunmadan da
    ayağa kalkabilirim...

Yalnızda ayağa kalkabilirim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalnızlardayım..

Yalnızlardayım..

hep peşinden sürüklenirim izini takip ederim sana uaşmak için senle olmak için... her an gözüm camdadır dağların yamaçlarına bakar seni anarım sensizliğin ortasında perişanım.. akşam olunca evde duramam duvarlar sensiz bana ızdırap ve acı verir hatırlarsın bizim orda bir yamaç var bulutlar nede güzel görünür hep oradayım sensiz her akşam yalnızlardayım.. bulutlar kan kusuyor gibi üstüme...
  2. Ayak

Ayak

rüyada ayak yıkamak rüyada tavuk kesildiğini görmek insan kesmek bir yerinin kesilmesi tavuk ayağı görmek İyi amele, işin devamını sağlayan unsurlara, servetin devamlılığına, Güzel ayak işteki sebat ile elde edilecek hayırlı sonuca, din ve dünya güzelliğine, namazı dosdoğru ve düzenli kılmaya, Günahkarın ayağını güzel görmesi tövbe etmesine, Ayakta görülen kkıl borca, Ayakta görülen ziyade...
  3. Cem Adrian - Yalnız Da Ayağa Kalkabilirim

Cem Adrian - Yalnız Da Ayağa Kalkabilirim

sevmek eski bir yolcu, artık geri dönmeyecek... ayrılık bir şarkı, hiç dinlenmeyecek... aşk eski bir palavra! artık burdan geçmeyecek... inanmak bir yol, kimse yürümeyecek... hayır,istemem bir başkasını! yalnız da ayağa kalkabilirim... hayır,dokunma! bir başkasına tutunmadan da ayağa kalkabilirim...
  4. Yalnızca yazdım..

Yalnızca yazdım..

Yalnızca yazdım.. . Hesabıma düşen bir kara kaderi, alnımın tam ortasından çekerken usulca, kanadının ıslaklığıyla yazdım... Sana yazdım seni. En kuytusunda anladım, en vazgeçilmezinde tuttum, en köründen tutuldum, ama seni sana yazdım. Kanımın rengiyle sana adandım." Yokluğun bir bıçak sırtı, sana boyanarak aydınlandım. .... Ağrıyor elim şimdi, gözümün yolunda karabasanlar var,...
  5. Yalnız

Yalnız

Çoğunlukla kendimi içinde bulduğum durum bazen isteyerek bazen de istem dışı tek başına olmak arkası olmamak ve ağlamaklı olmak.........:cry:

Sayfayı Paylaş