gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

yanımdaki başka kalbimdeki başka.

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Biliyorum bunları okurken güleceksin hatta acıyacaksın bana hani sondu bir daha yazmayacaktın diyeceksin. Yazmamalıyım aslında yazmamam gerekiyor ama ben herkesten saklanmış bir kitabın arasına gizlediğim kağıda yazıyorum kimse bilmesin istiyorum hala sana yazdığımı. Biri var hayatımda biliyormusun biri var. Beni çok sevdiğini söylüyor. Bana şiir yazmış gece yıldızları izledik beraber cama her çıktığımda görüyorum onu.Her istediğimde yanımda. Sabaha kadar telefonda konuştuk gün ağırıyordu yattığımda birkaç saat sonra işe gitmek için kalktım benden önce çıkmıştı durağa nerde kaldın sabırsızlıkla seni bekliyordum dedi. Yanımda mutlu olduğunu söylüyor. Ben kaçmak istiyorum yanından o beni bırakmayı hiç istemiyor. Dün elimi tutmak istedi. Kızdım ağladım git dedim bir daha sakın gelme yanıma. Nolduğunu anlamadı.
    Bilmiyor ki içimde hala sen varsın. Bilmiyor ki onun anlattığı hayalleri dinlerken bile seni düşünüyorum.
    Bilmiyor ki onun yanında değil senin yanında olmak istiyorum.
    Bilmiyor ki her kayan yıldızda O BENİ, BEN SENİ diledim.
    Çok zormuş sevmediğin birinin yanında olmak çok zormuş sevdiğinden uzak kalmak.
    Neden o zaman onunlasın dersen seninle olamam ki.
    Bana söz verdi unutturacak seni.
    Benim tek başıma yapamadığımı o yapıcak.

sana geliyorum ama bu sefer SEVGİLİN olarak değil
    İKİ YABANCI olarak.

**ALINTI**

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yanımdaki başka kalbimdeki başka.
    teşekkürler

yanımdaki başka kalbimdeki başka. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Başkasının Olan

Başkasının Olan

Meleklerin bile çaresizlikten ağladığı bir aşk benim ki;karşılığı olmayan herşey gibi,gerçekten imkansız olanlar gibi.Başkasının olan bir kalbi istemişim meğer;bilmeden.Titriyorum bunları yazarken ve ağlamaya hazır bir bulut gibi gözlerim.Bir yanardağ gibiyim artık,heran patlayabilecek,suskun olduğunda bile etrafına korku salan,bir yanardağ.O lavlarıyla korkutuyorken etrafındakileri,ben...
  2. ilkbahar başka

ilkbahar başka

doğa kendini yeniliyor, çetin kıştan sonra yine de varım burdayım diyen çiçekler ağaçlar herşeye meydan okuyor gibi doğayla birlikte insan da kendini yeniliyor ilkbaharda
  3. Evde Başka Okulda Başka

Evde Başka Okulda Başka

Çocukların evde başka okulda başka olmaları,bir ölçüye kadar normal karşılanabilir. Çünkü çocuk için ev ve okul iki farklı dış dünya ve kişiliğin bir parçası da ,bireyin kendini dış dünyaya uydurma sürecinde oluşuyor.Hepimiz birazda bizden beklendiği gibi hissediyor ve davranıyoruz. İlişkilerimizi şu yada bu ölçüde maskeler ardında yönlendiriyoruz.Kişiliğimizin günlük yaşamın...
  4. Devlet başkanı

Devlet başkanı

Devlet başkanını ikram ve ihsanda bulunurken ya da sevinçli görmek hayra, onu üzgün ve gazaplı yahut periyşan bir vaziyette görmek kendisi ve ülkesi için şerre; Devlet başkanı görmek bazen bekar için evlermeye, evli kimse için hayra ve dünyalığını düzellmesine; Kendini devlet başkanına yakın görmek bir zulme ortak ve yandaş olmaya, azap ve uhrevi sıkıntılara delalet eder. ( Ayrıca Bakınız;...
  5. Başkan

Başkan

Rüyada kendinizi bir kuruma, bir daireye, bir yere baskan oldugunu görmeniz, yükselme hirsinizin çok olduguna, fakat bu arzunuzun size faydasindan daha çok zarari dokunacagina isarettir. Rüyada bir baskan ile tanisip konustugunu gör-mek ise, arkadaslarinizla, dostlarinizla veya is ortaklarinizla aranizda büyük anlasmazliklar çikacagina yorumlanir.

Sayfayı Paylaş