gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yara Dondurma sonrası yorumlarınızı merak ediyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım bendeki yara büyümüş ve yaramı dondurmak istiyorum. Baya büyümüş dedi doktor bu yara dondurma olayı kaç dakika sürüyor ve canımız yanıyor mu ben biraz korkak bir yapıya sahibim de acaba bana yarasını donduranlar başından geçenleri ve tecrübelerini anlatabilir mi ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Benim bir yakınım bu işlemi yaptırdı.Söylediğine göre işlem 10dk kadar sürüyormuş,yani zahmetsiz.İşlem anestezi olmadan uygulanıyormuş,ağrı da gayet hafifmiş.Yani endişe etmenize gerek yok,geçmiş olsun...

Yara Dondurma sonrası yorumlarınızı merak ediyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Merak ediyorum..

Merak ediyorum..

* Eğer oruç süre güneşin doğuşu ile batışı arasındaki zaman ise yılın 6 ayı güneşin batmadığı Eskimolara yazık değil mi? Yoksa Tanrı Eskimoların Müslüman olucağını hiç düşünmemiş mi? *Madem ki şu deodorantları Avrupalılar kullanıyor ozon tabakası neden Güney Kutbunda delindi? Yoksa Tanrı güney yarım küredeki Afrikalı zencilere elini uzatabilmek için mi açtı o deliği? *Yıllardır çizgi...
  2. merak ediyorum

merak ediyorum

slm melekler . ben 10 aylık evliyim . adet düzensizliği için doktora gitmiştim. bu arada çocuk ta istiyorum. doktor 3 aylık progestan tedavisi verdi . bu 3 ay içinde adetlerim düzene girdi ama yine hamile kalmadım. bu ay ilacı bıraktırdı. adet günümden 2 gün geçti ve hala adet olmadım. adet olmama 10 gün kala yumurtalıklarımda ağrı ve hafif kahverengi akıntım oldu. ve bir günde geçti . acaba...
  3. kızlar merak ediyorum hamile miyim?yardım

kızlar merak ediyorum hamile miyim?yardım

hamile miyim? akıntım yok hamile olabilirmiyim merhaba arkadaşlar yeni üye oldum sayılır.21 ocak son adetimin ilk günüydü.ikinci çocuk istiyorum.eylülden buyana her ay bekliyorum.bu son adetimde benim bir rahatsızlığım var çocuğum olmuyor diye doktora gittim.şikayetlerimi ve isteğimi anlattım.kan tahlilleri,idar tahlili yaptırdı.sonuçlar normal çıktı.şubatın 10 da tekrar gel sinir alacağız...
  4. İstihare yorumunu merak ediyorum.

İstihare yorumunu merak ediyorum.

Ben ve erkek arkadaşım istihareye yattık. Birbirimiz için hayırlı mıyız değilmiyiz diye. Evlilik kararı almamız buna bağlıydı. Ben çimenlerde koştuğumu gördüm. Fakat erkek arkadaşım rüyasında hatice diye biriyle sevgili olduğunu (hiç tanımadığı biri) ve onunla büyük bi camiye girdiğini. Erkek arkadaşımın annesinin camlara tül geçirdiğini beybeyaz görmüş. Tam evlencekken aklına ben gelmişim ve...
  5. Yara Dondurma (kriyoterapi)

Yara Dondurma (kriyoterapi)

yara dondurma nedir,yara dondurma acılı bir işlemmi,yara donduranlar,yara dondurma nasıl yapılır,yara dondurma hakkında bilgiler Kriyoterapi ya da yaygın bilinen adı ile dondurma tedavisi anormal dokuları dondurarak tahrip etmek esasına dayana bir tedavi şeklidir. Rahim ağzına , siğillere (kondilom) , molluskum kontagiozum gibi lezyonlara ve diğer bazı hastalıklarda çeşitli uygulama...

Sayfayı Paylaş