gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Yara izi için

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

yara duası yüzdeki yaralar için dua Yara izi artık dert değill:)
    Yüzünüzde veya vücudunuzda uzun süredir mevcut olan yara izinden şikayetçiyseniz ;Bir portakalın kabuğunu rendeleyip kurutun ardından bir yemek kaşığı lor peyniri ile karıştırıp yara izinin olduğu bölgeye sürün .15 dk sonra buzlu suyla durulayın.Bu işlemi haftada bir yaptığınız taktirde yara izinizin küçüldüğünü göreceksiniz.

2. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben önceden kafamı kırmıştım gidirirmi?

3. krzandy

krzandy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yara lekeleriyle ilgili olarak ben biotaches emülsiyon kullanmıştım bacagımdaki için baya yok oldu 3 aylık bir kullanımdan sonra tavsiye ederim

4. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    paylaşımın için sağol canım :D

5. lili_yalen

lili_yalen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    valla ben bilmodum sadece lekeler ve çiller için sanıyordum bio tachesı fakat forumda bir arkadaşımız bahsetmiş yara izleri için kullanmış çokta memmnun kalmış geçirdi diyordu aklında bulunsun diye yazıyorum bu sorunu olan arakadaşların..

Yara izi için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yara İzİ - Skar - FaÇa - Jİlet İzİ

Yara İzİ - Skar - FaÇa - Jİlet İzİ

façalı kollar jilet izleri resimleri faça resimleri jiletli kollar jilet izleri Yara izlerinin (skar) giderilmesinde ilk prensip, izin olgunlaşmasının beklenmesidir. Bu süre en az 6 aydır. Etrafı kızarık, deriden kabarık durumda olan izler en rahatsız edici olanlarıdır. Ancak bu özellikler, izin daha henüz olgunlaşmadığını gösterir. Bazı izler sınırları düzensiz olarak iyileşir. Özellikle...
  2. Yara İzlerİnİn (skar) Gİderİlmesİ

Yara İzlerİnİn (skar) Gİderİlmesİ

jilet izlerinin giderilmesi skar tedavisi vücuttaki izlerin tedavisi jilet izlerini yok etme Çeşitli kazalar ve ameliyatları takiben gelişen yara izlerinin ne düzeyde olabileceğini önceden tahmin etmek zordur. Gelişecek izin ne kadar olacağını cerrahın yeteneği kadar hastanın kişisel özellikleri de belirler. Bir çok faktör skar gelişimi üzerine etkilidir. Yaranın büyüklüğü ve...
  3. Yara İzİ Revİzyonlari

Yara İzİ Revİzyonlari

silikon bandaj Travma, geçirilen ameliyatlar, yanık, bazı cilt infeksiyonları yara izi oluşturan nedenlerin başında gelir. Deri üzerinde oluşan yaralar, yaralı bölgenin kendi orijinal dokusu, yani deri dokusu ile onarılmazlar. Yaralar, vücut tarafından oluşturulan ve orijinal dokudan farklı, fibröz doku olarak adlandırılan özel bir onarım dokusu ile iyileşir. Deri üzerinde yara izi olarak...
  4. Ahmet Maranki'den Yara İzleri İçin Bitkisel Tedavi Önerileri

Ahmet Maranki'den Yara İzleri İçin Bitkisel Tedavi Önerileri

Ahmet Maranki yara izleri tedavisi Ahmet Maranki yara izi için bitkisel tedavi Yara izleri ne yazık ki bazı kazalar sonucu oluşmuş ciltte ki berelenmelerdir melekler. Bu izler bazen çok can sıkıcı bir halde olabilir. Bakın bitkisel tedavi uzmanı Ahmet Maranki bu yara izleri için hangi tedavileri öneriyor ... :tik: İnsan cildinde çeşitli sebeplerden dolayı oluşan, derinin üst tabakasının...
  5. Yara ve leke izleri için krem önerileri

Yara ve leke izleri için krem önerileri

Yara izleri ciltte oluşan deformasyonlardır. Yaranın bulunduğu bölgedeki hücreler ölü hücrelerdir ve yaranın iyileşmesi ve iz bırakmaması için bu ölü hücrelerin giderilip yerlerine canlı hücrelerin getirilmesi gerekir. Bu işlem bazı yaralarda çok zaman alacak bir işlem olduğu için bu işlemi hızlandırmak için kremlerden faydalanabiliriz. Eczanelerde bir çok yara izi yok edici krem bulunuyor....

Sayfayı Paylaş