gebe
  1. Merve2209

Merve2209 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yardım eder misiniz?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Merve2209 tarafından paylaşıldı.

erkek arkadaşımla 19 temmuzda biraz yakınlaştık ama tam bir birleşme olmadı ondan 2 gün sonra adet oldum zaten adetlerm sancılı olur hala da adet oluyorum eylülün 15inde ekimin 17sinde ve kasımın 17sinde adet oldum ama adet olarak da hamile kalınıo die korkuorum onun dışında mide bulantısı baş dönmesi kokuya hassaslık göğüs uçlarında koyulaşma kalp atışlarında hızlanma iştahımda açılma aşerme ya da başka bi belirti yok üşüttüğümde ara ara kasıklarım sancır ama zaten azck sancıyıp geçio ayaklarımı üşüttüğümde de. korkudan ne doktora gidebildim ne de bi test alıp yapabildim hamile olsam 14.haftada olmam gerekio ama hala bi belirti yok kist falan varsa die korktum ama yine de böle bişi çıkarsa ne yaparım die gidemedim bu haftalarda steteskopla bebeğin kalp atışı duyulur diodu internette baktım kalp atışı gibi deil karnıma bastırdığımda göbeğim atıo sadece ama çok basınç yapınca da karnım şişio sanki bana biraz akıl verin ilk defa başıma böle bişi gelio zaten korkumdan ne yapacağımı şaşırdım korkudan kendi kendime psikolojik olarak belirti üretiomuşum gbime de gelio bu korku rüyalarıma girmeye başladı siz bilirsiniz belki die size sorayım dedim

2. huzursokaqı

huzursokaqı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    38
    Ödül Puanları:
    18
yardım eder misiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardım eder misiniz bana lütfen

yardım eder misiniz bana lütfen

van devlet hastanesinden nasıl randevu alabilirim acaba?
  2. Ramazanda Diyet Nasıl Yapılır yardım eder misiniz

Ramazanda Diyet Nasıl Yapılır yardım eder misiniz

Kızlar aldığım fazlalık olan 5 kilomu ramazan ayında vermek istiyorum ve Ramazanda Diyet Nasıl Yapılır bu konuda sizlerden bilgi ve yardım istiyorum benim gibi ramazanda diyet yapmak isteyenleride bu sayfaya davet ediyorum.
  3. karikatirüstlerin hayatları konusunda yardım eder misiniz bana ?

karikatirüstlerin hayatları konusunda yardım eder misiniz bana ?

Bir araştırma ödevi sebebiyle karikatirüstlerin hayatı hakkında bilgilere ihtiyacım var. Yardım edebilir misiniz ?
  4. Testte negatif çıkıp hamile kalanlar yardım eder misiniz bana

Testte negatif çıkıp hamile kalanlar yardım eder misiniz bana

Öncelikle merhaba yeni katıldım aranıza. önerilerinize ve bilginize ihtiyacım var Bu ayki yumurtlama günüm 16 mayıs bende bi kaç gündür bazı değişimler var adet günüm yumurtlama döngüsüne göre 31 mayis gibi olacak yani henüz geçmedi ama vücudumda bir takım değişiklikler var kasıklarım ve belim ağrıdan patlıyor sanki kasıklarıma iğneler batıyor bacaklarım ağrıyor bugün nerdeyse sabahtan 2...
  5. Platonik asik oldum aşık olanlar yardım eder misiniz

Platonik asik oldum aşık olanlar yardım eder misiniz

Merhaba, size bir konu hakkinda danismak istiyordum. Evet ben asik oldum hani olur ya onu gordugunuzde kalbiniz yerinden firlar, karniniza agrilar girer.. Ama ben o kadar cok seviyodum ki gozlerinin icine bakamiyordum korkuyordum. Simdi konuya nasil gireyim bilemiyorum, bu cocuk annemin en yakin arkadasinin oglu biz neredeyse her gun beraberiz beni gordugunde meraba bile demiyor. Cocugun hic...

Sayfayı Paylaş