gebe
  1. anjarebelde

anjarebelde Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yardım lütfen !!!

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında anjarebelde tarafından paylaşıldı.

bişey sormak istiyorum.benim adetim bir hafta gecikti.hamile olup olmadığımdan şüpheleniyorum.bazen tek bazen iki kasığıma birden sancı giriyo.elim ayağım buz kesiyo.göğüslerim çok hassas.biraz ayakta durunca belim ağrımaya başlıyo ve sık sık tuvalete çıkıyorum.daha tahlil yapmadım önce size danışayım dedim.sizce hamilemiyim yoksa boşunamı hevesleniyorum

2. misal

misal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    bence hamilesin ama yine de test yap. ben geçen ay yalancı gebelik yaşadım. yani adetim gecikti, kasık ve bel ağrısı oldu, midem bulandı, kokuya karşı hassaslaştım vs. test yaptığım gece hamile olmadığımı öğrenince hemen adet oldum. doktor hamile kalmayı çok istediğin için beynin bir oyunu dedi. biçok kadın bunu yaşarmış. :) eğer istiyorsan umarım hamilesindir :)

Yardım lütfen !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardım lütfen :)

yardım lütfen :)

arkadaşlar öncelikle selam, çok basit bi sorun belki ama benim için önemli:) bi konuya yorum yaptığım zaman,aynı konuya tekrar yorum yapıldığında mail geliyordu,şimdi bakıyorum sadece özel msj geldiğinde mail geliyo.bilmiyorum bi ilgisi varmı ama özel mesajı açtığımdan beri gelmiyo sanırım:S:S profilden ayarlara baktım -mail gelsin- işaretli ama anlamıyorum neden mail gelmiyor.karıştırdım da...
  2. Lütfen yardım ! :(

Lütfen yardım ! :(

mrb bi sorum olacaktı erkek arkadaşımla bi yakınlaşma yaşadık elime boşaldı ellerimi peçeteyle sildim fakat daha sonra wc ye gittim dolaysyla orgnıma dokundum acaba hamilelik riski taşırmıyım ? yardımcı olan herkese çok tşkkrler..
  3. Yardım  lütfen

Yardım lütfen

http://www.happycenter.com.tr/happylogo/images/uploads/2/196.jpg http://www.happycenter.com.tr/happylogo/images/uploads/2/14.jpg bu logolar hangi markaya ait arkadaşlar ?
  4. lütfen yardım :(

lütfen yardım :(

kızlar sizinle bi sorunumu paylaşmak istiorum ve bana yardım edeceğinizi biliyorum. benim 3 yıllık bi ilişkim var iyi kötü 3 yıl oldu. ama size anlatacağım konu bana saçma gelioken siz nasıl düşünürsünüz bunu bilmek istiorum. bi sevgilim var 4 gündür hiç tartışmadan geçirdik seni seviyorum meleğim yarimm falan deyip duruodu. bunun arkadaşı var proje için yardım istemiş bende sırf onu...
  5. Yardım lütfen

Yardım lütfen

sat 7 Eylül 2 ekimde kan testi yaptırdım sonuç 5.7 3 elim tekrar kan testi yaptırdım 8.19 acaba hamile miyim?

Sayfayı Paylaş