Yardım melekler !! Hangi Bölümü Seçmeliyim ?

B

barbie bebek

Forum Okuru
Yardım melekler !! Hangi Bölümü Seçmeliyim ?
merhaba kızlar ben çocuk gelişimi bölümü okuyorum geçen sene bu bölümü seçtim, bu senede başka dallardan tercih yapmamız gerek
Birisi erken çocukluk digeri özel egitim özel egitim için çok zor engelli bireylerle ugraşıcaksın diyorlar çocuk gelişimdede çocuklara katlanacagımı güşünmüyorum ama birinden birini seçmeliyim ben çok zora gelemem ama birini seçmeliyim sizce hangisi meleklerr ?

Selamlar,

Aslında çocuklardan haz etmiyorsan bence zaten sen külli yanlış bir bölüm seçmişsin. Şimdi kolların ikiye ayrılacağı düşünüldüğünde her ikiside çocuklarla ilgili bir bölüm nihayetindel. Bunun kararını en iyi yine sen vereceksin. Daha baştan ben uğraşamam yapamam diyorsan, sana tavsiyem yatay dikey nası olursa olsun başka bir bölüme geçmen şeklinde olacaktır.

Saygılar.

bilmiyorum düşünmem lazım erken çocukluk aklıma daha çok yatıyor.

bencede hangisi sana daha rahat gelirse yap derim ama ben olsam şahsen engelli çocukları secerdim çünkü bununla büyük bir sabırla şefkatle ilgilenirdim dye düşünüyorum..Yani onlar daha çok sevgiye muhtac oluyorlar sevabı da büyük yani hayırlısı neyse o olsun yapamam diyorsan erken olanı sec derim ben

Geri