Yardımmm

KENdi kendime ümitsizliğe apılmak istemiyorum ama oluyor işte bugün eşim arık bebek olsun dedi ve çok üzüldümm doktora gitmem lazım ama maddi durumlar yüzünden gidemiyorumm çıkar yolum yokk kafayı yicem bakalım işe başlıcam ve maaşımı alır almaz bi doktora gidicem çok kötüyümmm :( kızlarr allah kimsenin kucağını boş bırakmasın......

Miraycım bana o kadar benziyosun ki :) Ben de 1,5 yıllık evliyim ve deli gibi çocuk istiyorum.3 aydır deniyoruz daha hamile kalamadım.2 ay önce tıpkı seninkine benzer belirtiler vardı bende de.27 yaşındayım ve bu yaşıma kadar adetim hiç gecikmedi.İlk defa 2 gün gecikti.Hemen test yaptım negatif :(((Canını sıkma seni çok iyi anlıyorum ama sabredeceğiz arkadaşım.Kendine dua ederken bana da etmeyi unutma.

NE YAPICAZ BİLMİYORUM DUA EDİYORUM HERZMAN MERAK ETMEYİN CANLARIM YAAA .. ama allahıma hep diyorum demekki bir bildiği var herşeyin hayırlısı diyorum ve gününü bekliyorum bebeşimin ......

EVet canım Rabbim bizi bizden daha iyi tanıyo.Ama biz kullar hep istediğimiz şey istediğimiz anda olsun istiyoruz.Hani bir hadis var ya "Sizin için hayır gibi görünen şeylerde şer, şer gibi görünen şeylerde hayır vardır" diye.Belki de doğru zaman gelmedi hala.Ben artık böyle düşünerek kendimi teselli etmeye çalışıyorum ve bütün bebek isteyenlere dua adiyorum.Ayrıca melekler hepinizin dualarını bekliyorum...

canım inş olur bebeğimiz benim 3 gün gecikti bu ay bekliyorum ama hiç bi belirti yok adet olcakmışım gibide yok ... hasta olcakmışım gibide yok bekliyorum bakalım hayırlısı canımmm .. melekler dua edin bana

herseyin hayirlisi

merhaba,bende bir zamanlar sizin yasadiginiz seyleri yasadim,ama o kadar deli gibi çocuk istemek yerine herkes için en hayirlisini isteseymisim keske,simdi 10 ve 9 yaslarinda 2 kizim var ama,babalariyla ayrildik ve onlarda anne ve babalari ayri oldugu için hep bi taraflari yarim çocuklar,simdiki aklim olsaydi kendim bilinçli bir sekilde çocuk yapmazdim,ama 10 sene önce birileri bana bunlari söyleseydi benimde kafama girmezdi:D herkese kolayliklar

Geri