gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

YariŞmalarda TÜrk Halkinin VerdİĞİ İlgİnÇ Ve Komİk Cvplar ÖldÜm GÜlmekten

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

seyirciye telefonla çok kolay soruların sorulduğu yarışmalardan biri: - içinde bulunduğumuz mübarek ayın adı nedir? -mart.!

-üzerinde bir ulusu, devleti simgeleyen renk ve işaretlerin olduğu bez parçasına ne ad verilir?
    -ingiliz kumaşı

kim 500 milyar ister'den:
    -solunum organimiz?
    -karaciger

- soundgarden adli muzik grubu hangi tur muzik yapmaktadir?
    -lika.

Pasaparoladan;
    -bir muzik enstrumanı cok iyi calan insanlara verilen isim,v..
    -vites

turnikeden;
    guner umit: siz mi seciceksiniz konuklardan biri mi secsin
    telefonla katilan yarismaci: $amandira bey secsin...(konuklardan biri sihirbaz mandrake)

en zayif halkadan
    - agirlikli tupsuz dalista dunya rekortmeni olan dalgicimizin ismi nedir?
    - hande yener

aileler yarışıyor:
    -kahvaltıda yemek dışında yapılan şeyler nelerdir?
    -dans etmek

passaparola'dan..
    -sarı renkli, sert, mayhoş tadı olan bir meyva, a ile başlıyor...
    -ahududu

bir kelime bir islem:
    sunucu: evet kelimenizi alalim
    yarismaci: antençi, ikinci n joker
    sunucu: yalniz c de yok harflerde, iki joker kullanmis oluyorsunuz
    yarismaci: c degil zaten ç, antençi

passaparola'da sorulmuştur:
    soru: ankara savaşında osmanlı imparatorluğunu yenilgiye uğratan moğol imparatoru ?
    ipucu: t.......k
    yarışmacı: timberlank

sunucu : tosberke'ye büyüyünce ne olmak istediğini sorduk ,sizce ne cevap vermiştir?
    anne:doktor
    baba: polis
    sunucu :tosberke,büyüyünce ne olmak istiyorsun canım
    tosberke: vapur

yıllar önce star tv'de yayımlanan, seyirciye telefonla bağlanıp tek soru sorulan kısa yarışmalardan:
    sunucu: en uzun gün hangisidir?
    yarışmacı: pazartesi.!

en zayıf halkadan
    - Hem karada hem denizde giden aracın adı nedir?
    - zeplin

passaparola
    metin uca : h ile sorunuzu soruyorum. bir çizgi film kahramanı olan ve kılıcını çıkartıp gölgelerin gücü adına diye dünyaya meydan okuyan karakter?
    yarışmacı : mmhh.. heidi

YariŞmalarda TÜrk Halkinin VerdİĞİ İlgİnÇ Ve Komİk Cvplar ÖldÜm GÜlmekten konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilginç ve komik yasaklar

ilginç ve komik yasaklar

komik yasaklar yasaklarla ilgili sözler 1-California'da kedi ve köpeklerin izinsiz yemeğe çıkmaları yasaklanmıştır. 2-Florida'da bekar ya da dul bir kadının pazar öğleden sonraları paraşütle atlamaları yasaklanmıştır 3-Arizona'da patlak lastikli bir arabanın içinde yemek yemek yasaklanmıştır.Ön koltukta yiyen 25 arka koltukta yiyen de 50 dolar ceza ödüyormuş. 4-Florida'da bir kirpiyle aşk...
  2. öğrencilerin sınav sorularına verdiği cvplar

öğrencilerin sınav sorularına verdiği cvplar

Yukarıdaki şiirin ölçüsü nedir? Cevap: Yaklaşık dokuz santimetredir.(lise 1) Kimlere zekat verilmez? Cevap: Şeytana.(ilkokul 5) Demokrasilerde kuvvetler ayrılığı kaça ayrılır? Cevap : Üçe; kara, deniz, hava kuvvetleri.(orta 3) Mondros'u açıklayınız? Cevap: Mondros kimdir bilmiyom (Orhan/Cool İneğin midesi kaç bölümdür? Cevap: İki oda bir salon bir mutfak (ortaokul 1) Servet-i...
  3. İlginç ve komik resimler

İlginç ve komik resimler

kaynak:otokeyif.com
  4. ilginç ve komik itiraflar

ilginç ve komik itiraflar

Cinsiyet: Kadın; Yaş: 32; İl: İstanbul Eşimle ölüm üzerine konuşuyorduk. "Sana vasiyetim olsun, ölürsem beni memleketime göm" dedim. Duygusal bir yanıt beklerken, "Cenaze nakletmek kolay değildir ve masraflıdır, kusura bakma nerede ölürsen oraya gömerim" dedi. Cinsiyet: Kadın; Yaş:30; İl: İstanbul Yıllar önce dedemi doktora götürmüştük. Doktor, tahlil yapılacağı...
  5. Gülmek isteyene komik ve espirili sözler

Gülmek isteyene komik ve espirili sözler

çok komik espiriler, En komik espirili sözler, Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere ve gülmek isteyen tüm arkadaşlarımıza stres atmak için faydalı oalcak olan çok komik espirili sözler paylaşıyoruz. Senin koluna rüzgar işlemez. -Neden ? -Saatinde Yel-Kovan var o yüzden ! Başkalarının seni ezmesine izin verme ehliyet al, sen onları ez. Yüksek okul mezunuyum. -Yaaa hangi...

Sayfayı Paylaş