gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Yaş 17-ipek ongun

Konu, 'Kitap Kurdu' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

yaş on yedi kitabının ana fikri ipek ongun yaş on yedi kahramanları ipek ongun 17 kitapları serisi
    GENÇLERİN SORUNLARINA HAYATLARINA HİTAP EDEN KİTAPLAR VE GÜZEL ANLATIM BİÇİMİYLE İPEK ONGUNUN KİTAPLARINI ÇOGUMUZ OKUYORUZ YİNE BU KİTABIDA DİĞERLERİ GİBİ ÇOK GÜZEL GERCEKTEN.....

KİTAP ADI: YAŞ 17
    YAZARI: İPEK ONGUN
    SAYFA: 176
    TÜRÜ: ROMAN
    YAYINEVİ: EPSİLON

Yaş On Yedi bir lisedeki kızlı erkekli öğrencilerin yaşamını sergiliyor. Gençlerin yaşamları ve psikolojik durumları inandırıcı bir gerçekçilikle sunuluyor. Roman kahramanı gençler içinde bulundukları bu zor dönemi göğüsleyebilmek için bilinçli çaba göstermekteler.

'Yaş On Yedi pembe ve bomboş romantik hayalleri değil, günümüz gençliğinin durumunu ele alıyor. Bu kitabın edebi, eğitici değeri yüksek, tüm gençlerin ilgisini uyandırabilecek bir roman olduğuna inanıyorum.'
    PROF.DR.MİNA URGAN

GENÇLERİN VE HER ANNE BABANIN OKUMASI GEREKEN KİTAP...</I></B>

2. ASİPeRi

ASİPeRi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten güzel bir kitap okumuştum saol cnm paylaşım için

Yaş 17-ipek ongun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ipek ongun-hayat devam ediyor

ipek ongun-hayat devam ediyor

ipek ongun hayat devam ediyor oku ipek ongun hayat devam ediyor e kitap oku kitabını KİTAP ADI: HAYAT DEVAM EDİYOR YAZARI: İPEK ONGUN SAYFA: 349 TÜRÜ: ROMAN YAYINEVİ: EPSİLON Hayatta ne çok yollar yürüyoruz. Okul yolları... Çocukluk yolları... İlk gençliğin sancılı yolları... Üniversite yolları... Romantizmin acı tatlı yolları... Çalışma yolları... Dönüp baktığımda bir...
  2. şimdi düğün zamanı-ipek ongun

şimdi düğün zamanı-ipek ongun

ipek ongun şimdi düğün zamanı ipek ongun şimdi düğün zamanı oku oku kitabını KİTAP ADI: ŞİMDİ DÜĞÜN ZAMANI YAZARI: İPEK ONGUN SAYFA: 461 TÜRÜ: ROMAN YAYINEVİ : EPSİLON Bu aslında bir veda mektubu... Serra'ya veda etme zamanı geldi. İnanın, ben de sizler kadar hüzünlüyüm. Dile kolay, tam on üç yıldır Serra'yla birlikte yaşadık, sorunları aştık, ağladık, güldük. Ama, bu...
  3. Kendi ayakları üstünde-ipek ongun

Kendi ayakları üstünde-ipek ongun

ipek ongun kitapları ipek ongun kendi ayakları üstünde serisi KİTAP ADI: KENDİ AYAKLARI ÜSTÜNDE YAZARI:İPEK ONGUN SAYFA: TÜRÜ: ROMAN YAYINEVİ: EPSİLON Serra ve arkadaşları yeni yaşam serüvenleri peşindeler. Bu kez, gelecekle ilgili kararlar için kafa yoruyorlar. Kendi ayakları üstünde durmak istiyorlar. Mutluluğu başkalarının gözlerinde değil, kendi içlerinde aramanın...
  4. Işte hayat-ipek ongun

Işte hayat-ipek ongun

ipek ongun işte hayat ipek ongun işte hayat oku oku kitabını kitapları KİTAP ADI: İŞTE HAYAT YAZARI:İPEK ONGUN SAYFA: 447 TÜRÜ: ROMAN YAYINEVİ: EPSİLON Bir Genç Kızın Gizli Defteri" serisinin beşinci ve son kitabında İpek Ongun hayatla yüzyüze gelen gençleri anlatıyor. Üniversitenin son yılında Serra ve arkadaşları günümüzün zor koşullarıyla baş etmeye...
  5. İpek Ongun-Ya sen olmasaydın

İpek Ongun-Ya sen olmasaydın

ipek ongun ya sen olmasaydın e kitap ya sen olmasaydın ipek ongun oku e book oku İpek Ongun'u severek okuyan birisiyim halada okurum çok şey öğrendim kitaplarında kesinlikle melekler kız yada erkek çocuğu farketmez çocuklarınız ergenlik dönemlerinde bu seriyi okumalı bilincleniyorlar .sadece bu seri değil İpek ongun'un diğer kitaplarıda cok faydalı zevk alarak okuyan birsürü kisi var tavsiye...

Sayfayı Paylaş