gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

yaş hesaplaması

Konu, 'Zeka Soruları' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

ruh yaşı zeka yaşı hesaplama yaş hesaplaması ruh hesaplama gerçek yaş Cin Ruhi postacıya sordu : "üç kızınız olduğunu duydum, kaç yaşlarındalar?"
    Postacı : Yaşlarının çarpımı 36 eder.
    Ruhi : Bundan pek bir şey anlamadım.
    Postacı : üçünün yaşları toplamı sizin evinizin numarasını verir.
    Ruhi : Hala bir şey anlamıyorum.
    Postacı : En büyük kızım piyano çalar.
    Ruhi : şimdi anladım.

Kızların yaşları kaçtır?

yaş hesaplaması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelikte ay hesaplaması

gebelikte ay hesaplaması

gebelikte ay hesaplama gebelikte haftayı baz alarak kaç aylık olduğunu nasıl bulabiliriz. mesela ben şuan 17 + 1 haftalık gebeyim. peki kaç aylık gebe oluyorum
  2. Yaş...

Yaş...

YAŞ 5: Anne ve babamın birbirlerine bağırmalarının, beni ne kadar korkuttuğunu öğrendim. YAŞ 7: Meşrubat içerken gülersem, içtiğimin burnumdan geleceğini öğrendim. YAŞ 12: Bir şeyin değerini anlamanın en iyi yolunun, bir süre ondan yoksun kalmak olduğunu öğrendim. YAŞ 13: Annemle babamın el ele tutuşmalarının ve öpüşmelerinin, beni daima mutlu ettiğini öğrendim. YAŞ 15: Bazen...
  3. Meb 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplaması acil!!!

Meb 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplaması acil!!!

Meb 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplaması ne şekildeo luyor lütfen bana bu konuda bilgi verin ve yardımcı olun arkadaşlar.
  4. 2012 PYBS Puan Hesaplaması  nasıl oluyor

2012 PYBS Puan Hesaplaması nasıl oluyor

2012 PYBS Puan Hesaplaması nasıl oluyor bu konuda bilir kişi arkadaşlarım varsa aranızda lütfen 2012 PYBS Puan Hesaplaması hakkında bilgi ve tüyo versin bize:)
  5. Altın oran hesaplaması nasıl yapılır

Altın oran hesaplaması nasıl yapılır

İnsan vücudundaki altın oran hesaplaması nasıl yapılıyor. Biraz önce kutsal gizemler filmini seyrettim ve bu 1,618 rakkamına adreta aşık oldum. Yaradıcımızda bu oranı yarattığı herşeyde kullanmış. Kuran-ı Kerimde de bununla ilgili bir çok açıklama var. Daha doğrusu sayı yokta tüm hesaplar buna çıkıyor. Bu arada soruyu soruyorum ama kutsal gizemler filmini seyrederseniz youtubede emin olun...

Sayfayı Paylaş