gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Yasak Olan Zayıflama Hapları Hangileri

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

zayıflama hapları, ilaçları, yasaklanan, zayıflama ilaçları, hakkında detaylı bilgiler
    Kilo vermek isteyenlerin imdadına koşan zayıflama ilaçları aynı zamanda sağlığınızı tehlikeye atıyor melekler...Sağlık Bakanlığı tarafından yasaklanan zayıflama ilaçlarının listesini paylaşıyorum sizlerle

Zayıflama hapları uzun süredir zayıflamak isteyen ancak bunu bir türlü başaramayan pek çok kişinin yeni umut kaynağı haline geldi. Özellikle de zayıflama hapı kullandıktan sonra kilo verdiğini söyleyenlerin sayılarının artması bu ilaçlara olan ilginin artmasına neden oldu. Ancak bu hapları kullanmaya başladıktan kısa bir süre sonra ölen kişilerin sayılarının artması nedeni ile bu hapları kullanan pek çok kişi panik oldu. İşte ölüme neden olan ve bu yüzden sağlık bakanlığı tarafından satışına yasak getirilen Yasaklı Zayıflama Haplarının İsimleri;
    1. Daidaihuajiaonang Kapsül
    2. Pretty Living Beings Science And Technology Limited Companies Of Guangzhou
    3. Pretty Living Beings Science And Technology Limited Companies Of Guangzhou
    4. Pepper Tıme (MS Gıda..).
    5. Pretty Living Beings Science And Technology Limited Companies Of Guangzhou
    6. Lida Dai Dai Hua Jiao Nang
    7. Fx 15 Zayıflama Kapsülü
    8. La Jiao Shou Shen
    9. Fx 15 Zayıflama Kapsülü
    10. Daidaihuajiaonang
    11. Pretty Living Beings Science And Technology Limited Companies Of Guangzhou
    12. Spirulina Özlü Zayıflama Macunu

Yasak Olan Zayıflama Hapları Hangileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zayıflama hapı kullananlara:)

zayıflama hapı kullananlara:)

merhaba ben aileye yeni geldim yaa ben tam on yedi gündür su pepper time kullanıyorum bende baş dönmesi ve bulantı yaptı bu yan etkileri gören varsa lütfen sölesin ayrıca kaç kilo verdiniz:):):)
  2. ZayıFLama HapLArı kuLLanıcıLarı...!!!!

ZayıFLama HapLArı kuLLanıcıLarı...!!!!

Sitemizde reklam yapmak yasaktır... EDIT BY TİTAN...
  3. zayıflama hapları

zayıflama hapları

tengda diye bir hap çinden geliyormuş bir arkadaş 3,5 ayda 14 kilo verdi bende korkuyorum almaya nolur yardım edin
  4. En Popüler Zayıflama Hapları

En Popüler Zayıflama Hapları

zayıflama hapları isimleri en popüler zayıflama hapları, hangileri, isimleri, etkileri, nasıl zayıflatıyorlar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Diyet ve sporun yanı sıra alternatif olarak zayıflama hapları kullanılıyor.Seçerken çok dikkatli olmanız ve doktorumuza danışmanız konusunda uyarıyor ve konumuza dönüyorum. Zayıflama noktasında da bir çok...
  5. hangi zayıflama ilaçları yasak?

hangi zayıflama ilaçları yasak?

Söylemeye utanıyorum ama tam 100 kiloyum :( Acilen incelmek istiyorum,bunun için ilaç ta kullanacam.Ama bazı ilaçları sağlık bakanlığı yasaklamış sanırım,bunlar hangileri?

Sayfayı Paylaş