gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Yaşamın En'leri --Mutlaka okuyun---

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Aslında bunları dikkate alsak yada aklımınızın bir köşesinde tutsak hayatta halolmayacak şey yok ama insanoğlu çok değişik bir varlık duygulara, nefsimize hakim olamıyoruz.

Yaşamda bir kez gitti mi dönmeyen üç değer:

Zaman, sözcükler, fırsat..........

Yaşamda hiç bir zaman yitirilmemesi gereken üç deger:

Barış, umut, dürüstlük..........

Yaşamda, üzerinde yüksenilen üç dayanak:

Sevgi, kendine güven, dostluklar..........

Yaşamda sürekliliğine güvenilmeyen üç deger:

Başarı, sağlik, zenginlik.............

Yaşamda kişiyi geliştiren üç deger:

Çok çalışma, içtenlik, azim.............

Yaşamda kişiyi körelten üç öğe:

Cesaretsizlik, gurur, öfke....

Yaşamda önemli altı sözcük:

"Ben hatalıydım, bu gerçeği kabul ediyorum"

Yaşamda önemli beş sözcük:

"Gerçekten harika bir iş başardın"

Yaşamda önemli dört sözcük:

"Bu konuda ne düşünüyorsun?"

Yaşamda önemli üç sözcük:

"Sana yardımcı olayım."

Yaşamda önemli iki sözcük:

"Teşekkür ederim."

Yaşamda en az önemli tek sözcük:

"Ben"

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için teşekkürler tatlım..emeğine sağlık

Yaşamın En'leri --Mutlaka okuyun--- konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mekanın En'leri

Mekanın En'leri

Forumda size göre: En Yaramaz: En Tatlı: En Cazgır: En Muzip: En Geveze: En Sakin: En Bilimsel: En Canayakın: En Komik: En Ağırbaşlı: En Titiz: En Esprili: En Afacan: En Meraklı: En Hınzır: En Çılgın: En Manyak: En sevimli: üyeler kimler? Bir kişiyi birden fazla yere yazabilirsiniz. Lütfen objektif kriterlere göre değerlendirme yapınız; en manyağın ne objektif kriteri olacaksa :hhh:
  2. Dünyanın en'leri

Dünyanın en'leri

dünyanın enleri resimli dünya nın en büyük kedisi dünyanın en büyük kedisi Dünyanın en büyük kurbağası Dünyanın en büyük baseball sopası Dünyanın en büyük örümceği Dünyanın en büyük ağacı Dünyanın en büyük geyiği Dünyanın en büyük pizzası Dünyanın en büyük kurt kapanı Dünyanın en büyük kravatı Dünyanın en büyük mantarı Dünyanın en büyük kedisi Dünyanın en büyük...
  3. Yaşam Hamalı…...okuyun derim(=.....

Yaşam Hamalı…...okuyun derim(=.....

meleklerim çok güzel bir yazı buldum :) bana kalırsa hepimizin hissettiği şeyler bunlar.hayat çoğumuz için zor,kolay birşey yok zaten şu hayatta.yaşam boyunca birçok şeyle karşılaşıyoruz,hepimiz yorgunuz,hepimizin omzunda yükler,,hamallık yapıyoruz.... (msn kadın'dan alıntıdır) Omuzlarımda ve boynumda sürekli ağrı var. Hayatın yükünü taşımaktan olduğunu söylüyorlar. Gerçekten öyle mi? Ben...
  4. Dünyanin en'leri.

Dünyanin en'leri.

dünyanın enleri dünyanın en büyük adamı en uzun adamı büyük insanı küçük Biliyoruz ki herşeyin mutlaka bir en 'i var . bu bazen bir genişlikken bazende bir uzunluk olabilir, bazen bir sayıyken bazende bir sıcak- soğukluk olabilir.. -En geniş ülke 17 075 200 Km2 ile Rusya’dır. -En küçük ülke 0,44 Km2 ile Vatikan’dır. -En zengin 3 ülke Kanada, Norveç,ABD’dir. -En fakir 3 ülke Sierra...
  5. M.M'nın En'leri

M.M'nın En'leri

Evet melekler forumumuzun enlerini yazalım.. Mesela en şekeri ben :D:D En yardımseveri hayal:D:D Vs vs.... Buyrun melekler...:bebeğim:

Sayfayı Paylaş