gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    967
    Ödül Puanları:
    113

Yaşar - Bela Sevdan

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

yaşar bela sevdan Akşam oldu şehrimde Penceremde kuslar göründü
    Bir yaşlı hayal gözlerimde
    Gözlerimi yaşlar bürüdü

Çilem dolmuyor
    Giden dönmüyor
    Çalan olmuyor kapimi

Ağglamaktan kurudu gözlerim
    Ağlıyorum neydim ne haldeyim
    Hatırlarsan bıraktığın yerdeyim
    Hala sevdalınım
    Bela sevdan var ya __________________

Yaşar - Bela Sevdan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaşar

yaşar

5 Nisan 1970 yılında bir pazar akşamı saat 20:45`te Adana`da dünyaya geldi. Koç burcudur, yükseleni akreptir. Babası Mustafa Erdal, Adana`lı; annesi Mukaddes Leyla, Tarsus`lu olduğundan kendini Çukurovalı olarak tanımladı. İlkokulu Adana İsmet İnönü, Ortaokul ve lise eğitimini şimdilerde kapanmış olan Adana Özel Yeni Lise (Yeni Kolej) de tamamladı. Müzikle ilk tanışması Yeni Kolej...
  2. Yaşar - Sevda Yükleri

Yaşar - Sevda Yükleri

Günün birinde olacak Gönül birinde dolacak Günün birinde ben Günün birinde sen Günün birinde herkes Sevdalar kuracak Ne kadar yaşanır dersende Sevmeden yaşanır dersende Gemiler bile gidemez olurlar Sevdasız yola çıkmışlarsa Günün birinde ben, sen Günün birinde biz, siz Günün birinde hepimiz Sevda yükleniriyiz Günün birinde olacak Gönül birinde dolacak Günün birinde ben Günün birinde sen...
  3. Yaşar - Sevda Sinemalarda

Yaşar - Sevda Sinemalarda

SEVDA SİNEMALARDA kimi sevdalar aranır hani dağların ardında kimi sevdaya boyanır en umulmadık anında kimi 25 inde kimi bilmem kaçında kimi yok der inanmaz kimi bulur anlamaz sevda uzak değil ki sevda başucumuzda sevda pek yakında sinemalarda kimi yerlerde aranır kimi dağların ardında kimi yollarda aranır kimi yol ayrımında kimi 25 inde kimi bilmem kaçında kimi yok der inanmaz kimi bulur...
  4. Yaşar - Basımda Sevdan

Yaşar - Basımda Sevdan

başımda sevdan hep benimmi basımda esecek kış yelleri hep bu soğuk rüzgarlardan üşüyen ellerimmi olacak ellerini tutuşumla bitecek tüm dertlerim yok mu soğuk rüzgarlarda üşüyen ellerimden tutacak uyku düşümüyor gecelerime sen bunu düşünüyormusun uyku düşümüyor gecelerime üşüyorum üşüyormusun hersey degişiyor birsey degişmiyor basımda sevdan kaşımda sevdan gözümde sevdan hergece uyumuyor ben...
  5. Yaşar - Acıtmıyor Sevdan

Yaşar - Acıtmıyor Sevdan

Ellerimin altından kayıp gider zaman Gözlerimi diktim yollarına geliyor musun Eridim yaktığım mumlar gibi geçiyor zaman Gözlerimi diktim yollarına dönüyor musun Dönüyor aman dünya başım duman Batıyor ama acıtmıyor senin sevdan Gittiğinde yazdı sonbahar geçti Ve bütün mevsimler Bittğimi yazdı okumadın mı Beni manşetlerden Dönüyor aman dünya başım duman Batıyor ama acıtmıyor senin sevdan...

Sayfayı Paylaş