gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yaşar Nuri Öztürk'ün Nişanlısı Nazlı Kanaat Kimdir ?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Yaşar Nuri Öztürk'ün Nişanlısı Nazlı Kanaat Kimdir haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Saba Tümer'in programına konuk olarak katılan ünlü İlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk, nişanlandıoğı haberini verdi. Tümer'i de şaşkınlığa uğratan Öztürk Sevgililer Günü'nde bakın kimle nişanlanmış...

Nazlı Kanaat Ankara'lı Türk sanat müziği ses sanatçısı.Nazlı Kanaat Ahmet Hatipoğlu, Gültekin Aydoğdu, Metin Everes. Amatör Koro çalışmalarına katılmış..Nazlı Kanaat Yaşar Nuri Öztürk ile 14 Şubat 2013 Tarihinde Sevgililer Gününde nişanlanmıştır.

MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Şaşkınlardayım: Bu adamı yıllar önce eşimle yemek yediğimiz bir lokantada görmüştük ve hatta yanına gidip tanışma fırsatımız da oldu son derece güzel alımlı bir bayan vardı yanında ve öğrendik ki yanında ki bayan Yaşar Nuri Öztürk'ün eşi oluyormuş. Demek ki ayrılmışlar ve sayın hocamız yeni bir hatun daha bulmuş hahaha eee ne diyelim Allah mesut etsin.D:D

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Mawim yıllar önce Yaşar Nuri Beyin eşi, uygunsuz vaziyette danışmanıyla bastığı gerekçesiyle Yaşar Nuri Beye boşanma davası açmış ve dava hayli uzun sürmüştü, sonunda da boşanmışlardı. Bu olayı kaçırdın sanırım :D:D

MaWiM bunu beğendi.
  4. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    yaşar hoca evli değilmiydi ya birde bulduğu kadına bak pes wallahi adama

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    ay evt bunu kaçırmışım titanım hahaha dallas gibi olaylara bak sen:D:D

TİTAN bunu beğendi.
  6. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Hem ne Dallas Mawim :oppucuk:

MaWiM bunu beğendi.
Yaşar Nuri Öztürk'ün Nişanlısı Nazlı Kanaat Kimdir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşar Nuri Hoca da şaşırdı!

Yaşar Nuri Hoca da şaşırdı!

TNTekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Arım Balım Peteğim programının bugünkü konuklarından ünlü ilahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk’ün yaptığı açıklama herkesi şaşırttı. Türkiye’nin ünlü ilahiyatçılarından Yaşar Nuri Öztürk konuk olduğu TNT’nin ilgiyle izlenen sabah programı Arım Balım Peteğim’de dizileri hiç kaçırmadığını ve Türk ekranlarının en güzel kadınının Beren Saat olduğunu...
  2. Nazlı Kanaat Kim Bilgi Var mı ?

Nazlı Kanaat Kim Bilgi Var mı ?

Yaşar Nuri Nazlı Kanaat diye biriyle evlenecekmiş.Kim bu hanım bilgi varmı acaba forumunuzda ?
  3. Yaşar Nuri Öztürk Yoğun Bakımda!

Yaşar Nuri Öztürk Yoğun Bakımda!

yaşar nuri öztürk yaşar nuri öztürk haberleri Sevgili melekler, İlahiyatçı Prof.Dr.Yaşar Nuri Öztürk, geçirdiği bir operasyon sonrası yoğun bakıma alındı. Durumunun iyi olduğu belirtilen Öztürk, midesinden ameliyat oldu. İşte detaylar... İlahiyatçı profesör Yaşar Nuri Öztürk Öztürk midesindeki bir rahatsızlıktan dolayı Yeditepe Üniversitesi Hastanesi'nde ameliyat edildi. Ameliyatın...
  4. Yaşar Nuri Öztürk'ün Haline Bakın!

Yaşar Nuri Öztürk'ün Haline Bakın!

yaşar nuri öztürk, yaşar nuri öztürk hasta, yaşar nuri hoca Sevgili melekler, ünlü ilahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk'ü görenler gözlerine inanamıyor. Kimi zaman yaptığı yorumlarla bazılarını çileden çıkaran Yaşar Nuri Hoca'yı en soın Saba Tümer'le yaptığı programlardaki zayıf haliyle hatırlıyoruz. Bir süredir ekranlarda görünmeyen Öztürk, geçtiğimiz gün katıldığı bir tv kanalındaki görüntüsüyle...
  5. Bu tarz benim yarışmacısı Nazlı Hamarat kimdir?

Bu tarz benim yarışmacısı Nazlı Hamarat kimdir?

bu tarz benim nazlı hamarat,işte benim stilim nazlı hamarat kimdir,nazlı hamarat kaç yaşında,nazlı hamarat kimle evli nazlı hamarat nereli,nazlı hamarat biyografisi TV8'deki Bu Tarz Benim yarışması izleyicilerin ilgisini çekmeyi sürdürüyor. 2. sezonundaki yarışmada en dikkat çeken isimlerden biri de Nazlı Hamarat. Gerek sesi gerekse de güzelliği ile dikkat çeken Nazlı Hamarat, yarışmanın son...

Sayfayı Paylaş