gebe
  1. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0

Yaşasınnn 23 NİSANNNN:DD

Konu, 'Mersi Şekerim' kısmında yasemin asu tarafından paylaşıldı.

Bugüüüünn benim doğumm günümmm:D:D Tamı tamına 17 yaşıma bastım bugün...:dp178:

Arkadaşlarımle ve ailemle o kadar güzel zaman geçirdim ki....

Çooooook mutu oldum hepsine çok teşkkür ediyorum ve hepsini çok seviyorum..

.Veeee geldik asıl önemli konuyaa:)

Ben doğum günü tarihimi o kadar çok severim kii:D:D
    (23.04.1994)

M.Kemal ATATÜRK'ün armağan ettiği bu güzel günde doğmak çokk güzel bir duygu:)evet

meleklrm bugün Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın 91. yıldönümü...Yani bu demek

oluyor ki tam 91 yıldır laik eğitimi,hoşgörüyü, toplumsal barışı ve Cumhuriyetimizin

kazanımlarını bütün kararlılığımızla sürdürmek için mücadele vermekteyiz.Umarım ki millet

olarak atalarımızın bıraktığı bu miraslara gerektği değeri verebilirz.Bu güzel yarınları bize

bırakan ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ü ve onunla birlikte büyük mücadeleler veren

arkadaşlarını minnetle ve şükranla anıyorum ve büyük bir özlemle arıyorum...

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun:D:D
    YAŞASIN 23 NİSANNN :dp178::bayraks: :bayraks: :bayraks:

Son düzenleme: 23 Nisan 2011
Yaşasınnn 23 NİSANNNN:DD konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 23 eylül-23 ekim koç burcu

23 eylül-23 ekim koç burcu

koç burcu ekim 2009 ekim 2009 koç burcu burç 23 Şifre: Bağımsız olmalı ve bireysel farkındalığımı artırmalıyım. İlke: Eylem Olumlu uygulama: İnisiyatif Olumsuz uygulama: Tepkisellik Özellikleri: Atılgan, etkin, tepkisel, enerjik, aceleci, hızlı, kendine aşırı güvenen, serüvenci, girişken, cesur, iddialı, dikkafalı, açık sözlü, dürüst, kendine dönük, agresif, saldırgan, çabuk öfkelenen,...
  2. 23 Eylül - 23 Ekim Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim Terazi Burcu

terazi burcunun ilkesi nuray sayarı 2011 burç yorumları nuray sayarı 2011 terazi burç yorumları burcu Şifre: Güzellik, denge ve uyum yaratmak için başkalarıyla işbirliği yapmalıyım. İlke: Denge Olumlu uygulama: Diplomasi Olumsuz uygulama: Kararsızlık Özellikleri: Bağlantı kuran, paylaşımcı, işbirlikçi, uyumlu, sosyal, içten, düşünceli, anlaşmaya hazır, dengeli, tartan, adil, tarafsız, nazik,...
  3. 23 yaşımsın..

23 yaşımsın..

.................
  4. Yaşasınn ÇOK MUTLUYUM..

Yaşasınn ÇOK MUTLUYUM..

Arkadaşlar çantalarımı satamadığım için kendi çapımda sorunum vardı hatırlarsanız. sonunda düşündük taşındık veeee site yaptırmaya karar verdik.İlk sizlerle paylaşmayı istedim.Yaşasın benimde sitem olcak.tabi çok kapsamlı bişey olmıycak ama şeker bişey olacağı kesinn...çok mutluyum.:dp8::dp8::dp8::dp8::dp8::dp8::dp8::dp8::dp8::dp8::dp8:YAŞASIN YAŞASIN YAŞASIN
  5. 23 nisan neden kutlanıyor

23 nisan neden kutlanıyor

23 nisan neden kutlanıyor kızlar bu konuda bilgi verecek olan var mı aranızda?

Sayfayı Paylaş