gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Yaşayan bestecilere saygı

Konu, 'Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

13 Mart'ta usta bestekar Hüsnü Üstün İstanbul'da musukiseverlerle buluşacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Müdürlüğünce düzenlenen ''Yaşayan Bestecilere Saygı'' programının Mart ayı konuğu usta bestekar Hüsnü Üstün, 13 Martta sevenleriyle buluşacak.
    Altunizade Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan programın ilk bölümünde udi bestekar Hüsnü Üstün ve Grup Vuslat mini konser verecek. İkinci bölümde ise sanatçı, İbrahim Şahin Üstün'ün bestelerini seslendirecek.

''Kaşın gözün şöyle dursun, nazın beni öldürecek'', ''Seni seven olabilir, sen onlara dönüp bakma'', ''Düşeceksin dillere'', ''Benim aşktan yana şansım açıldı'' şarkılarının bestekarı olan Üstün için gerçekleştirilecek konsere giriş ücretsiz olacak.

Yaşayan bestecilere saygı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evlilikte saygı

evlilikte saygı

evlilikte saygı evlilikte saygı sevgi saygi Karşınızdakine değer vermeniz, kırmamanız, dikkat etmenizdir. Peki evlilikte saygı nasıldır? Bunun en güzel cevabı, ilk tanıştığınızda birbirinize nasıl davrandığınızdır. Hatırlayın biraz, geçmişe bakın bakalım nasıl davranıyordunuz ilk zamanlar? Birbirinizi göreceğinize yakın nasıl heyecanlanıp, nasıl giyiminize, temizliğinize, görünüşünüze dikkat...
  2. Ezana Saygı

Ezana Saygı

Mekke’de Hatice adında bir kadın çok zenginmiş. Ayrıca çok iyi biriymiş. Bu kadın çöllerin yeşermesi için ALLAH’IN rızasını kazanmak ve cennete girmek amacıyla Mekkeden Medineye ağaç diktirmiş. Birçok kimsenin hayır dualarını almış. Bu kadın öldüğünde Mekkenin evliyalarından bir zat onun cennete mi cehenneme mi gireceğini görmek istemiş. Cennette büyük bir derece kazanmış olduğunu görünce...
  3. emeğe saygı

emeğe saygı

saygı ile ilgili hikayeler emeğe saygı saygi emeğe ile ilgili sözler Forumdaki kadın inek sağarken:laugh:
  4. Önemli Besteciler Kimlerdir biliyor musunuz

Önemli Besteciler Kimlerdir biliyor musunuz

Kızlar sizden ülkemizde ya da dünyada ki Önemli Bestecilerin Kimler olduğunu biliyorsanız bu sayfadan bana yazarak paylaşım yapmanızı rica ediyorum. Evet Önemli Besteciler Kimlerdir yazın:)

Sayfayı Paylaş