gebe
  1. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Yaşlı Adam ve Oğlu

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında sevde 7 tarafından paylaşıldı.

Hayattan hikayeler, anlamlı öyküler, yaşlılık, mahkumluk aradığınız herşey burda melekler...

hayat insana neleri yaptırmıyo ki kimine kader diyoruz kimine yalnızlık.çaresizlik diye birşey yoktur bence anlatıcam öyküde bununla ilgili.umarım seversiniz.

Nebraska'da yaşlı bir adam yaşardı.. Patates ekini için bahçeyi bellemesi gerekiyordu, lakin bu çok zor bir işti.. Tek oğlu olan David ona yardım edebilirdi fakat o da hapisteydi.

Yaşlı adam oğluna bir mektup yazdı ve sorunu açıkladı.

Sevgili David,
    Patates bahçemi belleyemeyeceğimden kendimi çok kötü hissediyorum. Bahçeyi kazmak için oldukça yaşlanmış sayılırım. Burada olsan bütün derdim bitecekti. Biliyorum ki sen bahçeyi benim için hallederdin.
    Sevgiler Baban

Bir kaç gün sonra oğlundan bir mektup aldı.

Babacığım,
    Allah aşkına bahçeyi kazma. Ben oraya cesetleri gömmüştüm.
    Sevgiler David

Ertesi gün sabaha karşı FBI ve yerel polis çıkageldi ve tüm sahayı kazdı lakin hiçbir cesede rastlamadılar. Yaşlı adamdan özür dileyerek gittiler. Aynı gün yaşlı adam oğlundan bir mektup daha aldı.

Babacığım,
    Şimdi patatesleri ekebilirsin.Bu şartlarda yapabileceğimin en iyisini yaptım.
    Sevgiler David

nese355 bunu beğendi.
Yaşlı Adam ve Oğlu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşlı adam ve çocuklar

Yaşlı adam ve çocuklar

Yaşlı bir adam emekliye ayrılır ve kendine bir lisenin yanında küçük bir ev alır. Emekliliğinin ilk bir kaç haftasını huzur ve sessizlik içinde geçirir ama sonra ders yılı başlar. Okulların açıldığı ilk gün, dersten çıkan öğrenciler yollarının üzerindeki her çöp bidonunu tekmelerler, bağırıp, çağırarak. Bu çekilmez gürültü günler sürer ve yaşlı adam bir önlem almaya karar verir... Ertesi gün...
  2. baba ve oğlu

baba ve oğlu

Beğeneceğinizi umuyorum ! 80' ine merdiven dayamış yaşlı baba ile onu ziyarete gelen 45 yaşında ve saygın bir işi olan- oğlu salonda oturuyorlardı. Hal-hatırdan, çoluk-çocuktan, havadan-sudan sahbet ettikten sonra oğlu susmuş, ayrılmanın sinyalini vermişti. O anda üzerinde oturdukları sedirin yanındaki pencerenin pervazına bir karga kondu. Yaşlı baba kargaya gülümserek biraz...
  3. Dünya'nın En yaşlı adamı ile röpörtaj yapılırsa

Dünya'nın En yaşlı adamı ile röpörtaj yapılırsa

Kopacaksınız bu hikayeye :D Çok datlı yaa... Dünyanın en yaşlı insanı ile röportaj yapılacaktır; - Evet dünyanın en yaşlı insanısınız sanırım yaşadığınız pek çok güzel anı vardır birini anlatır mısınız? - Gençlik zamanıydı, köyde bir kız kaybolmuştu, köyün delikanlıları toplanıp aramaya çıktık, dağda kızı bulduk, serde gençlik var tabii, kız da güzel orda hemencek... - Amca naaptın?...
  4. Engelli ve yaşlılara evlerinde bakım ..

Engelli ve yaşlılara evlerinde bakım ..

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, 65 yaş üstü, muhtaç aylığı alan, 85 yaşına gelmiş vatandaşlar ile özürlülük oranı yüzde 70'in üzerinde olan 240 bin vatandaşa 3 ayda bir aldıkları maaşlarını evlerinde teslim etme çalışmalarının bugün itibarıyla başlatıldığını bildirdi. Bakan Çelik, uygulamanın başlaması dolayısıyla yaşlılık aylığı alan ve 85 yaşını doldurmuş olan Gülsüm Alan ile...
  5. Yaşlı Kadın ve Genç Aşkı..

Yaşlı Kadın ve Genç Aşkı..

genç erkek yaşlı kadını sikiyor genç çocuk yaşlı kadını amdan sikiyor çocuk sex aşk, kadın erkek, aşkta yaş farkı, genç sevgili, yaşlı sevgili Çok zor bir durum olmalı gönül ferman dinlemediği gibi yaş sınırda dinlemiyormuş bakın Kendinizden en çok kaç yaşa kadar küçük bir erkekle sevgili olabilirsiniz ? Bu konuda hiç bir çıta belirlediniz mi kendinize ? Bir düşünün bakalım kaç yaşında...

Sayfayı Paylaş