gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

Yatak Odasında Cibinlik Modelleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

cibinlik modelleri yatak odası cibinlik modelleri cibindirik cıbınlık modellerı yapımı
    Öncelerden sineklerden ve böceklerden korunmak için kullanılan cibinlikler şimdi odada aksesuar olarak kullanılıyor..Dekorasyonun önemli sembolleri arasındadır.Değişik renklerde ve şık modelleriyle yatak odanızı şık bir hale getiriyor.

SadmiN ve beyazlale bunu beğendi.
  2. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] Ben bunu alırsan akşam dönüp ederken tepeme yıkılır valla :haha:

arıkovanı bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Aslında dediğin gibi özellikle yaz aylarındaki ortaya çıkan sineklere karşı cibinlik bir açıdan hem görsel hemde koruma açısından iyi olur ama ben ne yalan diyeyim şimdiye kadar cibinlik içinde hiç yatmadım düşünüyorumda acaba yatabilirmiyim uyuyabilirmiyim diye yoksa gayet şık görünümdeler canım emeğine sağlık:)

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aaa küçükken ben çok severdim cibinlik içinde uyumayı :D:D O günlerimi hatırladım ya :))) Bir yaz tatilinde, köye babaneme gitmiştim. Hava o kadar sıcaktı ki, damda yatıyorlardı ve cibinlik açtılar. Cibinlik içinde ilk yatışım olduğu için çok heyecan yaptım, evcilik oynuyormuşuz gibi hissettim. Benim çok hoşuma gitmişti "çadırda mı uyuyacaz, bu bizim evimiz mi oldu, ayy oda gibi" diye ard arda gelen sorularımla, cibinlik içinde ki babannemi ve kuzenlerimi bir süre uyutmadım:D:D Daha sonrada cibinliği iki de bir açıp, etrafıma bakıp bakıp kafamı geri içeri soktum. Dedim ya eğlenceli geldi hahaha En sonunda babannem gece susayan olur diye cibinlik içine su dolu bir sürahi ve plastik bir bardak almıştı. İşte o plastik bardağı cibinliği ikide bir açıyorum içeri sinek girdi diye kafama atmış babannem hahaha Ne güzel günlerdi ya :)

Bu güzel paylaşımınla o günleri hatırladım, tşkler tatlım :)

5. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    sinekler öyle akıllı ki nereye gireceklerini biliyorlar hahaha bu fayda etmez sineklere :D:D

6. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    İi güzel hoşda ismi çok komik yaa hahaha cibinlik :hhh::hhh:

Yatak Odasında Cibinlik Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cibinlik Modelleri

Cibinlik Modelleri

cibinlik modelleri çocuk cibinlik modelleri bebek cibindirik cıbınlık modellerı
  2. Yatak Odalarında Yeni modeller

Yatak Odalarında Yeni modeller

Yatak odalarında siyahın büyüsünü tercih edenler için şık modeller.sizlerin de beğeneceğini umduğum son moda yatak odası modellerini sizlere sunuyorm.
  3. Cibinlik modelleri

Cibinlik modelleri

cibinlik modelleri yatak cibinlikleri cibinlik modelleri ve fiyatları bellona cibinlik, cibinlik modelleri, cibinlik modelleri ev dekorasyon, cibinlik modelleri bebek, yatak odası cibinlik, yatak odası cibinlik modelleri, bebek odası cibinlikleri, bebek odası Eskilerde sivrisinekler için kullanılan cibinlikler, günümüzde yatak odalarında hoş bir ambiyans yaratan cibinlikler, bebek odalarında...
  4. Yatak odaları için çok şık cibinlik modelleri

Yatak odaları için çok şık cibinlik modelleri

bu konu;yatak odası cibinlik,yatak başlıkları ve cibinlik modelleri hakkında bilgi vermektedir Cibinlikleri en çok balkonda haşere ısırmasından dolayı kullananlar çoğunluktadır.Oysaki son yıllarda yatak odası dekorasyonunda rengarenk cibinlikler çok moda.Yatak odasına ayrı bir renk ayrı bir hava katmak isteyenler,kendisini sultanlar gibi hisetmek isteyenler, sizler için çok şık...
  5. Son Moda Yatak Odası Cibinlik Modelleri

Son Moda Yatak Odası Cibinlik Modelleri

Yatak odalarımız sıcağın artması ile birlikte farklı dekorasyon modelleri ile donatılmaya başlamaktadır. Yatak odası dekorasyonlarında yaz dönemi çok tercih edilen cibinlik modelleri bu sezonda da sık tercih edilen modeller olmaktadır. Sıcağın artması ile sivrisinek gibi kanatlılardan korunmak amacı ile cibinlik modelleri yatak odalarımızın adeta olmazsa olmazı olmaktadır. Uykunuzu en kaliteli...

Sayfayı Paylaş