gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yavuz Bingöl - O Yar Gelir

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

O Yar Gelir Yazıya Bana Gül Olur Yar Yar Yüzün Görsem Tutulur Dilim Lal Olur Yar Aşka Düşen Divane Gezer Deli Olur Yar Yar

Evlerine Vara Gelede Usandım Yar Yar
    El Kızını Ben Kendime Yar Sandım Yar Yar
    Yüreğime Hançer De Vurdu Gül Sandım Yar Yar

Mezarımı Derinde Kazın Dar Olsun Yar Yar
    Altı Lale Üstü De Sümbül Bağ Olsun Yar Yar
    Ben Ölürsem Sevdiceğim Sağ Olsun Yar Yar

Yavuz Bingöl - O Yar Gelir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yavuz Bingöl - Yarim Neredesin

Yavuz Bingöl - Yarim Neredesin

Sevdan yalnızlığı yendi Hasretler seni sevdirdi Türkü gözlüm senin sevdan İnan yüreğim tüketti Yarim şimdi neredesin Hayalde mi düşte misin Sana gelmek istiyorum Gelir isem sever misin
  2. Yavuz Bingöl - Yara Sağalır

Yavuz Bingöl - Yara Sağalır

yavuz bingöl oy yıllar yavuz bingöl yara sağalır video yara sağılır video sağalır nota Bir sel gibi rüzgar gibi Geçip gitmişiz oy yıllar oy Sevilmişiz kırılmışız ayrı Düşmüşüz oy yıllar Zaman geçer kabuk bağlar Sızı diner yara sağalır Sesin gelir gecelerin içinden Ah hayalin yıllarımın içinde Hasret gelir kapılara dayanır Kar yağıyor sokaklarda üşürsün Sanma solmaz aklar düşmez Yüzün eskimez...
  3. Yavuz Bingöl - Yar Demedin

Yavuz Bingöl - Yar Demedin

yavuz bingöl sevdiğim bir gün bana yar demedin yar demedin nota akor notaları ey sevdiğim bir gün bana notaları Ey sevdiğim bir gün bana Yar demedin yar demedin Gece gündüz tenhalarda Ağlayanım var demedin. Seni sevmek suçunu bana Ağlıyorum yana yana Bir melhem verip yarama Sür demedin Bir gün bana gül demedin Göz yaşını sil demedin Bir ömür koştum peşinden Gel demedin yar demedin...
  4. Yavuz Bingöl - Üzme Yar

Yavuz Bingöl - Üzme Yar

Gidince biter sandım aldandım Gidince diner sandım yanıldım Bitmedi bitmedi Sen hep aklımda kaldın Bitmedi bitmedi Sen hep aklımda kaldın Sen şimdi yağmurda rüzgardasın Sen şimdi güneşle canımdasın Bitmedi bitmedi Benimle yanımdasın Bitmedi bitmedi Rüyamda yanımdasın Üzme eksilirim Üzme azalırım Üzme sevdiğim üzme Sen şimdi tenimde içimdesin Sen şimdi günümde gecemdesin Bitmedi bitmedi...
  5. Yavuz Bingöl - Ağlama Yar

Yavuz Bingöl - Ağlama Yar

Ağlama yar ağlama Mavi yazma bağlama Mavi yazma tez solar Ciğerimi dağlama Elmada al olaydın Selvide dal olaydın Bana göre yar mı yok ıstedim sen olaydın Elma al olanda gel Ayva nar olanda gel Hasta düştüm gelmedin Bari can verende gel Bugün ayın üçüdür Girme bostan içidir Dudakların bal kaymak Dilin badem içidir

Sayfayı Paylaş