gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yavuz Bingöl - Yeşil Başlı Telli Turna

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yeşil başlı telli turna Şimdi bizim elden uçtu Aklımı başımdan aldı
    Aman aman
    Gitti başka göle düştü vay vay

Bir yar sevdim içerimden
    Kan damlıyor gözlerimden
    Nazlı yar gitti elimden
    Aman aman
    Gitti başka göle düştü vay
    Gitti gurbet ele düştü vay vay

Yavuz Bingöl - Yeşil Başlı Telli Turna konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kubat - Telli Turna

Kubat - Telli Turna

Telli turnam selam götür Sevgilimin diyarına Üzülmesin ağlamasın Belki gelirim yanına cananıma Hasret kimseye kalmasın Sevdalılar ayrılmasın Ben yandın eller yanmasın Sevdanın aşkın narına cananıma Gönüle hasret yazıldı Sevgiye mezar kazıldı İki damla yaş süzüldü Gözlerimin pnarına pınarına Söz-Müzik: Musa Eroğlu
  2. Yavuz Bingöl - Turnam

Yavuz Bingöl - Turnam

yavuz bingöl turnam başım darda benim yavuz bingöl gitme turnam gitme cekerim sineye sözleri Turnam başım darda benim Şu yaban diyarda benim Bir sevenim var mı bilmem Burdan uzaklarda benim Çekelim turnam sineye Derdi sineye Bu yıl bize gülmek haram Belki seneye Başım öne eğdirdiler Yüzüm yere değdirdiler Saçıma kar yağdırdılar Yaz ile baharda benim
  3. Yavuz Bingöl - Turnalara Tutun Da Gel

Yavuz Bingöl - Turnalara Tutun Da Gel

turnalara tutunda gel nota turnalara tutunda gel notaları turnalar notaları notası turnalar notası Uçup gittin buralardan, canımın canı nerdesin Uçup gittin buralardan, gözümün nuru nerdesin Gittiğin yol çokmu uzak, dönülmeyen yerdemisin ) 2 Gel yağmur ol gel, gel rüzgâr ol gel Bulutlar yoldaşın olsun, allahım seni korusun Yolun açık aydın olsun, turnalara tutunda gel Gel yağmur ol...
  4. Yavuz Bingöl - Turnalar

Yavuz Bingöl - Turnalar

Ben derdimi hangi dağa Yüreğimi hangi suya diyemiyorum Sen benimsin bahar gözlüm, yarınlarda ikimizin Yürüyoruz Turnalar sevdiğim ol Sen benimsin bahar gözlüm Yarınlarda ikimizin, yürüyoruz
  5. Yavuz Bingöl - Bir Çift Turna

Yavuz Bingöl - Bir Çift Turna

Bir çift turna gördüm durur dallarda Seversen mevlayı kalma yollarda Sizi bekleyen var bizim ellerde Bizim elde doğru gidin turnalar Turnam dertli öttün Derdimi deştin El vurdun yaremin başını aştın Eşinden mi ayrıldın yolun mu şaştın Doğru bir katere gidin turnalar Fazla gitmem bizim bizim ile varınca Selam söylen eşe dosta sorunca Sağ selamet menzile varınca Benden yare selam edin turnalar

Sayfayı Paylaş