gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Yay Burcu Ekim ayı Tarot Analizi

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

yay burcu ekim ayı ekim ayı yay burcu ayi yorumu yorumu [​IMG][​IMG][​IMG]
    Yay Burcu Meleği,

Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur

Tılsım Dörtlüsü, deneyimlerinizden her şeye rağmen, maddi ya da manevi kazançlar elde ederek çıktığınızın göstergesidir. Bu deneyimler size tamamıyla karakterinizde iz bırak türdendir. Ayrıca, yaşamınızdaki insanlara, ilişkilere ya da direkt olarak paraya karşı bağımlılık geliştirdiğinize de işaret eder. Zaaflarınızı ve yaşamınızı sıkı şekilde kontrol etmek isteğiniz, düzen ve form kazandırma arzunuz, sizi gelişimlere götürebilecek fırsatları kaçırmanıza da neden olabilir.

Ç Kupa Altılısı , Çocuk saflığında ve temizliğinde, tamamıyla çıkarsız ve iyi niyetle bezenmiş bir ilişkinin ya da yakınlığın yaşanması söz konusu. Bu İlişkinin Güneş’in canlılara karşılıksız verdiği enerji gibi, size enerji ve şevk vereceğini anlatmakta. Vicdanınızı rahatsız etmeyen, masumane ve paylaşıma dayanan bu bağlantı, kişisel gelişiminize katkı edecek. Yaşamda basit şeylerin, aslında büyük mutluluk kaynağı olabileceğini göreceksiniz.

Hayatınıza bir yapılanmanın geleceği bu dönemde, kendi gelişiminizi ve başarılarınızı desteklemek için muhakkak bir oto kontrol mekanizması geliştirmeli ve kendi sınırlarınızı kabul etmelisiniz. Evrensel düzenin getirdiği kısıtlamaların üstesinden, yine size evrenin bahşettiği, akıl, duygu, ruh ve bedensel güçle gelebileceğinizi her zaman hatırlamalısınız. Kişisel olarak kendinizi bütünlenmiş ve huzurlu hissedeceğiniz bir dönem var ufukta.

Bu ayki size sözüm: Sen neye hazırsan, o da senin için hazırdır.

2. gurbet_kusu

gurbet_kusu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende bir yay burcuyum

Yay Burcu Ekim ayı Tarot Analizi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İkizler Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

İkizler Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

ikizler burcu ekim ayı ikizler burcu ekim ayi 2010 2010 İkizler Burcu Meleği, Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur Kupa altılısı kartın bu ay size çıkması Çocuk saflığında ve temizliğinde, tamamıyla çıkarsız ve iyi niyetle bezenmiş bir...
  2. Yengeç Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

Yengeç Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

ekim ayı yengeç burcu 2010 ekim ayı yengeç burcu 2010 yengec Yengeç Burcu Meleği, Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur Azize Kartımız, Bu bize Yaşamınızın kutuplaşmalardan ve dalgalanmalardan ibaret olduğunu anlayacağınızı gösterir....
  3. Aslan Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

Aslan Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

aslan burcu ekim ayı ekim ayı aslan burcu ayi Aslan Burcu Meleği, Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur Kılıç Ası Özellikle hayatınızın düşünsel boyutunu ilgilendiren, yeni bağlantıların yaşanacağı, düşüncelerin çıkış noktası bulabileceği...
  4. Başak Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

Başak Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

başak burcu ekim ayı başak burcu ekim 2010 2010 Başak Burcu Meleği, Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur. Asaların Yedilisi hayatınızda bir takım anlaşmazlıkların yaşandığına işaret eder. Bu anlaşmazlık ve uyumsuzluklar, hayatınıza...
  5. Oğlak Burcu Ekim ayı Tarot Analizi

Oğlak Burcu Ekim ayı Tarot Analizi

oğlak burcu ekim ayı oğlak burcu ekim Oğlak Burcu Meleği, Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur Asaların Şövalyesi kartı hayat dolu ve son derece enerjiktir. Bu kart Yenilikleri ve kendi sınırlarını zorlamaktan hiç bir şekilde...

Sayfayı Paylaş