gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yaz İçin Günlük Elbiseler 2013 Modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

günlük elbiseler 2013 yazlık elbise modelleri yazlık elbise modası 2013

Sevgili melekler, yazın ılık rüzgarını üzerimizde hissettiğimiz şu günlerde, güneşli günlerin tadını çıkarmak için kendimizi dışarı atıyoruz. Bu hafiflik ve doğanın dayanılmaz renkleri, haliyle kıyafetlerimize de yanzıyor ve yansıyacak. Günün her saati çeşitli aksesuar ve kombinlerle canlandıracağımız rengarenk günlük elbise modellerine göz atmanız ve ilham almanız için sizleri galerimize davet ediyoruz...

tuqqce ve smiley bunu beğendi.
  2. AngelShe

AngelShe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel elbıse modelleri

3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    ellerine saglik titosum cok güzel elbiseler :D:D
    ay varya bi tane öyle uzun elbise aldim hamisliktede giyerim dedim, alirken iyi idi sonra havalar bozdu giyemedim sonra düzelince tekrar giydim elbiseyi abooo deniz anasi gibi olldum valla... simdi elbiseyse bakiyorum ama giyyemiyorum... dogumu bekliyorum valla.. biiraz zayiflarsam giyerim insallah.. valla insan sisman olunce hicbirsey yakismiyor....

4. ada maya

ada maya Forum Okuru

5. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    çok güzel modeller hele kırmızı elbiseye bayıldım ama benim kıskanç herif bunalrı bana giydirmez

Yaz İçin Günlük Elbiseler 2013 Modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2008 Yaz Modası Elbiseler

2008 Yaz Modası Elbiseler

2008 Yaz Modası Elbiseler 2008 yaz modası uzun elbiseler, V yaka elbiseler, çiçek desenli elbiseler ve flapper tarzı elbiselerden oluşuyor 2008 yaz modasına ayak uydurmak için elbise almayı unutmayın Evet 2008 yaz modasında cıvıl cıvıl elbiseler giymeye hazır olun Yukarıdaki modeller satılan Valentino, D&&, Chloe ve Blugirl markalarının 2008 yaz modelleri 2008 yaz modasında en çok...
  2. Yaz için spor elbiseler

Yaz için spor elbiseler

spor elbiseler sport elbiseler siyah spor siyah elbise sportif Yaz artık sıcak yüzünü gösterdi sıcak yaz günlerinde giymek için çok cici elbiseler :)
  3. 2009 yaz modası maksi elbiseler

2009 yaz modası maksi elbiseler

yaz modası elbiseler Her yaz sezonunun vazgeçilmezi olan ''Maksi'' elbiseler, 2009 yaz modasınada hakim. Bunaltıcı sıcaklarda hem rahat hemde şık kıyafet tercihi olan siz değerli ''Melek''lerimizin beğenisine amadedir. :) 2009 yaz modası ''Maksi'' elbiseler.
  4. Kız Çocukları İçin LCW 2013 Yaz Modası

Kız Çocukları İçin LCW 2013 Yaz Modası

Bu konu; Kız Çocukları İçin LCW 2013 Yaz Modası hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kız çocuğu olan anne meleklerimizin herhalde en sevdikleri şeylerden biri minik prenseslerini en güzel şekilde giydirmektir. Bunun için de ülkemizde en çok ziyaret ettikleri mağazaların başında mutlaka LCW gelmektedir. Özellikle çocuk modası olmak üzere gençlerin ve büyüklerin de modasına el atan...
  5. 2013 Yazı Hologram Modası

2013 Yazı Hologram Modası

Bu konu; 2013 Yazı Hologram Modası hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2013 yazı dendiğinde tüm modacıların ortak olarak kullandıkları trend hologram. 2013 yazı için yapılan defilelerdeki tasarımlarda her modacı hologramı kullandı. Filmlerde uzay çağında kullanıldığı için geleceğin modası oalrak da nitelendirebileceğimiz hologram modası, ayakkabıdan çantaya, elbiseden bluza pek...

Sayfayı Paylaş