gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Yaz için saç kesim modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

saç kesim modelleri sac kesimleri saç kesimi 12 yaş kesim modelleri 13 yaş
    Evet arkadaşlar yaz geldi ve kışın soğuk günlerinde taktığımız berelerden kurtulduğumuza göre biraz daha saçlarımızı ön plana çıkarabiliriz artık ne dersiniz? Size hoş görünen bir kaç kesim modeli göstermek istiyorum.Kendi yüz tipinize göre,size yakışacak bir modeli beğenip,kestirerek yaza hazırlanmaya başlayabilirsiniz.

2. esma-yurtkul

esma-yurtkul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    birinci ve sonuncu model çok pratik görünüyor

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  5. gamzeli035

gamzeli035 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok işime yaradı teşekkür ederim

6. sedaal

sedaal Forum Okuru

modeller

en üsteki model çok hoş yüzüm uzun sizce bana yakışırmı kızlar

Yaz için saç kesim modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç Kesim Modelleri

Saç Kesim Modelleri

saç kesim modelleri sac kesimleri saç kesimi kesim modelleri 2011 2011 saç kesim, saç kesim modelleri 2011, saç kesimleri, saç kesimi, saç kesimleri 2011, 2011 saç kesimleri, 2011 saç kesim modelleri, Biz kadınlar, canımız sıkılınca yada görsel değişiklik isteyince işe ilk olarak saçalrımızdan başlarız değil mi Melek'lerim? Bazen renklerini değişiriz, bazen ise kestiririz :) Malum yaz da...
  2. Uzun saç kesim modelleri

Uzun saç kesim modelleri

uzun saç kesim modelleri saç kesim modelleri uzun kesimleri 2011 2011 bayan uzun saç kesim modelleri 2011, uzun saç kesimleri, uzun saç kesim modelleri 2011 bayan, uzun saç kesimi modelleri 2011, uzun saç kesim modelleri bayan, uzun saç kesim şekilleri Saçların belirli zamanlarda kesilmeye ihtiyacı vardır. Biz kadınlar ise bu konu da dertliyiz. Çünkü, saçlarımızın uzunluğunun bozulmaması...
  3. Yaza özel saç kesim modelleri

Yaza özel saç kesim modelleri

saç kesim modelleri ve isimleri 2011 yaz saç, kesim, modelleri, trendleri, şekilleri ve dahası burada arkadaşlar 2011 yaz mevsiminin en trend saç kesim modellerini, siz saç modelini değiştirmek isteyen Melek'lerimiz için bu sayfamızda topladık arkadaşlarım:)
  4. 2012 saç kesimi modelleri ....

2012 saç kesimi modelleri ....

evet bayanlar 2012 tarz modası olacak deniliyordu şimdi saç kesim modellerine bakınca sizlerde benim gibi hak vereceksiniz ...bu sezon ki saç modelleri kısa saç kesiminden yana kullanılmış buyrun sizlerde göz atınn ..... :tik:
  5. İşte 2012 Yaz Behçecik Saç Kesim Modeli Trendi....

İşte 2012 Yaz Behçecik Saç Kesim Modeli Trendi....

Bahçecik Saç Kesim Modeli Bahçecik 2012 Saç Kesim Modeli En yeni saç trendi sizinle paylaşıyorum kızlar....2012 nin Bahçecik Saç Kesim Modelini bakalım nasıl bulacaksınız..Ben çok şık buldum doğrusu..Hem evlenmek isteyenler hemde özel geceler için tercih edebileceğiniz saç kesim modeli gibi görünüyor..Siz ne düşünüyorsunuz.... Bu Sezon Hangi Saç Kesimleri Moda? Ünlü kuaför Bahçecik bu...

Sayfayı Paylaş