gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Yazık demek ne zor...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Sözüm var söyleyecek gitmeden önce Belki bir daha
    dönmem geriye
    Yazık demek ne zor
    geçen zamana
    Bakınca arkanda
    kalan yollara

Sırrına eremeyiz
    ne olduysa oldu
    Suçlayıp soramayız
    bittiyse bitti
    Bilsen de bilmesen de
    seni delicesine sevmek
    beni kahretsede

Hadi unut geçenleri
    unut her yalan gibi
    Eğer dünya faniyse
    ölümüne sevmek ne diye

alinti

Yazık demek ne zor... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hoşçakal demek ölmekten dahamı zor?

hoşçakal demek ölmekten dahamı zor?

Gidişin değil, bir umutla dönersin diye beklemek öldürdü beni.. Bir hoşcakalı çok gördün... Zor geldi hoşcakal demek sana, böyle gitmek daha kolaydı çünkü, arkada kalanı düşünmeden çekip gitmek, yakıştı mı sana? Yakıştı mı gidiyorum demeden gitmek? Yakıştı mı veda etmemek ve çekip gitmek? Yakıştı mı ayrılıkla yüzleşmemek? Gittiğini bile söylememek.. Bir hoşcakalı çok gördün.. Bu kolay...
  2. Olsun demekte zor artık..

Olsun demekte zor artık..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. seni seviyorum demek zor mu??

seni seviyorum demek zor mu??

seni seviyorum demek zormu Keşke hiç çıkmasaydın karşıma, şimdi bensiz bir yerlerde nefes alacaksın ve bu canımı daha çok acıtacak... Dedi genç adam, havaalanında, uçağa binmek üzereyken yetiştiği kadınına. Arkasına bakmadan gitti kadın, bindi uçağına, adımları geri saya saya... Bitti... Bir ilişki daha... Televizyon dizisinde de olsa nerede bir ayrılık yaşansa içim cız ediyor benim....
  4. Böylesi ancak Türkiye'de olur!((ne yazık ki))

Böylesi ancak Türkiye'de olur!((ne yazık ki))

Böylesi ancak Türkiye'de olur! Doktorların 'organ nakli olmazsa ölecek' dediği Hepatit B tedavisi gören babasına karaciğerini veren genç, geçici iş göremezlik ödeneği almak için başvurduğu Sosyal Güvenlik Kurumu'dan (SGK) gelen cevapla sarsıldı. SGK, organ nakli için 4 ay işe gidemeyen gence, 'Hastalık sebebiyle değil, organ bağışı neticesinde olay cerayan ettiği için ödenek alamazsın' dedi....

Sayfayı Paylaş