gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yazının ilk bulunuşu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yazı ilk olarak ne zaman buldu kim buldu bu yazı bulunması ile ilgili tarihçe var mı ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yazının ilk bulunuşu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaz makyajında ilk iş

yaz makyajında ilk iş

Güneşte daha fazla zaman harcayacağınız için makyaj ve cilt bakımınızı buna göre uyarlayın. Ayrıca mutlaka güneş koruma kremleri kullanın. Her zaman olduğu gibi, güzel bir makyajın ilk adımı temiz ve iyi nemlendirilmiş bir cilttir. İşte size makyaja başlamadan önce yapmanız gerekenler konusunda birkaç ipucu: Cildiniz yağlıysa, yaz aylarında (yüksek nem oranı nedeniyle) daha da...
  2. Ateşin Bulunuşu

Ateşin Bulunuşu

ateşin bulunuşu ateşin buluşu Tarihler öncesindeki olaylar icatlar hep ilgimizi çekmiştir merak etmişizdir bunlardan biriside ateşin bulunması hep anlatılır araştırılır nasıl bulunduda öyleydi de böyleydi de... Arkadaşlarım ben sizin için ateşin nasıl bulunduğunu araştırdım evet işte böyle bulundu:D:D:D:D:D:D:D
  3. Yaz Elbiselerine İlk Bakış!

Yaz Elbiselerine İlk Bakış!

Yaz Elbiselerine İlk Bakış! Kahverengi, bordo, gri gibi koyu renkleri geride bırakmaya az kaldı. 2010 yaz modası; birbirinden renkli ve fark yaratan elbise modellerini beğenimize sunmak için hazırlanıyor... Yaz mevsiminin bir an önce gelmesini isteyenler için (ben de o gruba dahilim) 2010 yazlık elbise modellerini mercek altına alıyoruz. Sandalet, topuklu ayakkabı ve renkli aksesuarlarla...
  4. 2011 ilk bahar yaz kombinleri (süper)

2011 ilk bahar yaz kombinleri (süper)

bahar kombinleri yaz kombinleri ilkbahar 2011 bahar 2011 yaz ilk bahar geldi derken bi bakmışızki yaz da gelmiş. cicili bicili fıkır fıkır giyinmenin de tam zamanı haydinn ozamannn melekler gelinde şu kombinlere bi göz gezdirekk demi amaaaaa :D:D
  5. 2011 İlk bahar- Yaz Sezonu Oje Modası

2011 İlk bahar- Yaz Sezonu Oje Modası

2011 oje modası oje modası Sizlerin çok begeneceği ve yeni sezonun moda renklerinin tümünü bulunduğu oje çeşitlerini baynalarımız çok beğenecek diye düşünüyorum sizlerde en yeni moda oje renklerini merak ediyorsanız sizlere hazırlamış olduğum oje kolksiyonlarını daha yakından inceleyebilirsiniz. Kim istemez ki böyle tırnaklar sahip olmak..

Sayfayı Paylaş