gebe
  1. Cigdemcik7781

Cigdemcik7781 Forum Okuru

Yemek menüsü

Konu, 'En Güzel Tarifler' kısmında Cigdemcik7781 tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaslar. Cuma esimin ailesi gelecek. Her seferinde hep özel ve degisik yemek yaptim vu sefer tipik türk mutfagi bildigimiz seyler yapayim diyorum. Aklimda basta pilav ve etli nohut. Bunlarin yanina ne gider? Lütfen yardimci okurmusunuz.

Tsk ederim

2. bebegımgelsın

bebegımgelsın Forum Okuru

Mercmek corbAsi salata yap eger ozel olmcaksa bunlar yeterli cayn yannda tatli tuzlu bseyler alrsnz

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Yanında ikramı zor bir yemek seçmişsiniz..Sebzeli tavuk fırına atabilirsiniz.Tadımlık yaprak sarması ve salata..

Son düzenleme: 15 Mart 2016
Yemek menüsü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Günün yemek  Menüsü benden :)

Günün yemek Menüsü benden :)

Günün Menüsü günler için menüler Günün Menüsü Bir ölçü”Günaydın” İki ölçek”iyi geceler1 Bir tutam”Anlayış” Normal ölçüde”Nezaket” Bir tatlı kaşığı”Tolerans” Malzemeyi içdünyanızdan alın Yıkamaya gerek yok tertemizdir Gönül teknenizde yavaşça karıştırın Kokusu her yanınıza sinince İçine duygu şerbeti ekleyip karıştırın Karışımı hayat tabağının üzerine yavaşça boşaltın Üzerini sevgi marmelatı...
  2. Sultanahmet Rast Hotel Restaurant Yemek Menüsü

Sultanahmet Rast Hotel Restaurant Yemek Menüsü

sultanahmet rast hotel restaurant, yemek menüsü, listesi, yiyecekler, nelerdir, ile ilgili bilgiler burada melekler Menü İçeriği Sıcak Başlangıçlar: Günün çorbası, Çıtır karidesler, Rast aperatif tabağı, Çıtır börek, Çıtır combo tabağı, Mozzeralla Caprase Ana Yemekler: Rast special, Izgara bonfile, Mantar soslu bonfile, Barbeku soslu piliç, Soslu piliç, Mantar soslu piliç,...
  3. Davet Yemekleri tarifleri ve menüsü resimli

Davet Yemekleri tarifleri ve menüsü resimli

Davet Yemekleri tarifleri davet yemekleri menüsü Merhaba Sevgili Melek'ler... BU yazımızda davet vermek siteyenler için hem davet yemekleri menülerini sunuyor, hem de davet yemeklerinin tariflerini veriyoruz. Balkabağı Çorbası Malzemeler 1 kg balkabağı 3 yemek kaşığı zeytinyağı 1 soğan 1 tatlı kaşığı zerdeçal 2 yemek kaşığı doğranmış zencefil Tuz Kırmızı pul biber 1 litre sıcak su...
  4. Eşimin doğum günü için yemek menüsü bulmam lazım

Eşimin doğum günü için yemek menüsü bulmam lazım

kızlar eşimin doğum günü 26 şubat evde kutlucam yemek menüsünde takıldım. ne yapmalıyım sizce fikre ihtiyacım var et yemekleri sever mantı hamur işi sever. yardım lazım . pastayı de ben yapıcam
  5. Misafir Geliyor Yemek Menüsü Fikirleri

Misafir Geliyor Yemek Menüsü Fikirleri

Melekler ani bir telefon geldi yarın için misafiriniz var yemek menünüz ne olurdu tatlısı, yemeği ara sıcaklar çorbası sizden menü bekliyorum bakalım ne tür menüler ortaya çıkacak bakalım Melekler neler sunacak bizlere.

Sayfayı Paylaş