gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    192
    Ödül Puanları:
    63

Yemek Odası Dekorasyonu Nasıl Gerçekleştirilmelidir?

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Modern Yemek Odası Takımları 2014/ 2015 Yemek Odaları Farklı Yemek Odası Takımları

Yemek odası dekorasyonları misafir ağırlayan bir çift isek dikkat etmemiz gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle yemek odalarında geniş alanlar yaratmak ve aydınlık ortam zenginliklerinden yararlanmak istiyorsanız öncelikle büyük aynalarla yemek odalarınızı zenginleştirebilirsiniz. Böylece ferah ortamlar yakalayabilirsiniz. Yemek odasında kullandığınız masa ve sandalyelere uygun konsollardan yararlanarak yemek odalarınızda bütünlük yakalayabilirsiniz.

Yemek odalarınızda renkli tablolar kullanabilir; lüks ve modern görünümler yakalamak için etekli sandalye modeli çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Desenli sandalye modellerinden yararlanabileceğiniz gibi yemek odalarınız küçük ise cam masa modeli tercihlerinde bulunarak aydınlık ve geniş yemek odaları elde edebilirsiniz. Yemek odası aydınlatmalarında aplik ve avizelerden yararlanarak yemek odalarınızda kaliteli aydınlık ortamlar yakalayabilirsiniz.

brillance-yemek-odası.jpg farklı yemek odaları.jpg güzel yemek odaları.jpg istikbal-yemek-odası.jpg kristal-yemek-odası.jpg modern görünümlü yemek odaları.png pembe renkli yemek odaları.jpg y-2.jpg yemek odası dekorasyonu nasıl olmalı.jpg yemek-odası-dekorasyonu.jpg Yemek-Odası-Dekoru.jpg yuvarlak-yemek-odası.jpg

Yemek Odası Dekorasyonu Nasıl Gerçekleştirilmelidir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yemek Odası Dekorasyon Fikirleri

Yemek Odası Dekorasyon Fikirleri

Eğer ayrı bir yemek odanız varsa tabi ki dekoru kendine has olmalı. Ama ayrı bir yemek odanız yoksa ve salonunuzun bir köşesini yemek bölümü olarak kullanıyorsanız o zaman da salonunuzun dekoruyla uyumlu olmalı. İşte sizler için bir kaç yemek oda dekor örneği meleklerim...
  2. Yemek odası dekorasyonu

Yemek odası dekorasyonu

Yemek odası modelleri 2012 Yemek masası modelleri misafir yemek masam salonda duruyor. Fazladan bir odam olsa oraya koyar yemek odası yapardım:) Bende herşeye bir oda istiyorum. 40 odalı bir ev ancak yetecek bana sanırım:) Bu aralar banklı yemek masaları çok moda. Bende yemek masamızı alırken bir tarafı banklı olsun istedim ama annem aldırmadı:) Sandalyelerimi de beğeniyorum ama aklım genede...
  3. koltuklu yemek odası dekorasyonu

koltuklu yemek odası dekorasyonu

koltuklu yemek masası yemek masası dekorasyonu Mor mavi dekorason örneği ile karşınızdayız. Mor yemek köşesi gerçekten şık duruyor. Yemek bölümü paravan ile ayrılmış. sizde yrı bir yemek odası istiyorsanz paravanla ayırma fikrini kullanabilirsiniz.
  4. Sade döşenmiş yemek odası dekorasyonu

Sade döşenmiş yemek odası dekorasyonu

yemek odası dekroasyonu Sade yemek odası Sade yemek odası dekroasyonu oldukça sade olmasına rağmen göze hitap etöeyi başarıyor. Sizinde fazla bir odanız varsa yemek odası dekore edebilirsiniz. Böylece salon dekorasyonunuz daha da genişler.
  5. Alaçatı Yemek Odası Takımıyla Yemek Odası Dekorasyonu

Alaçatı Yemek Odası Takımıyla Yemek Odası Dekorasyonu

Yemek odası dekorasyon değişiminizde Alfemo mağaza ziyaretinde bulunmaya ne dersiniz? Mağaza ziyaretiniz esnasında alaçatı yemek odası takımını inceleyip evinizde yeni dekor değişimleri için harekete geçebilirsiniz. 5990,40 TL ile sahip olabileceğiniz alaçatı yemek odası country tarzını sevenler için ideal bir tercih olacaktır. Lazer işçilikle yapılmış takıma ait porselen kulplar tasarımı...

Sayfayı Paylaş