gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yemekten Sonra Gaz Problemi ve çözümü

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hamilelikte gaz problemi gaz problemine çözüm yemekten sonra hamilelikte sorunu problemine bitkisel çözüm Genelde tüm kadınların ortak problem paydasıdır gaz problemi. Bu genelde yenilen ve içilen şeylerlede alakalıdır. Bakalım haberimize

Yemek seçimleriniz mide ve bağırsak sisteminizi etkiler. Öğün sayısı azalıp, öğünlerde yenilen besin miktarlarının artması, midede hassasiyet yaratabilir.

• Mide ve bağırsak sisteminizi rahatlatacak öneriler.. Aşırı sıcak ve soğuk gıdalar yemeyin. Yemek esnasında çok sıcak ve soğuk asitli içecekler içmeyin.
    • Yemek yerken konuşmayın. Yutacağınız hava, gaz şikayetine sebep olur.
    • Yavaş yiiyn ve iyi çiğneyin. Unutmayın ilk sindirimin başladığı yer ağızdır.
    • Bir oturuşta aşırı yemek yemeyin. İki - üç öğünü bölerek tüketmeye çalışın. Aşırı yeme, hazımsızlık ve gaz şikayetlerine neden olur.
    • Asitli içeceklerden uzak durun. Oda sıcaklığında bekleyen suyu için. Hazmı kolaylaştırıcı bitki çayları içmek de gaz şikayetini azaltabilir.
    • Yoğurt ve süt seçin. Prebiyotik ihtiva eden yoğurtları ya da laktozu parçalanmış, laktozsuz sütleri deneyin. Çok soğuk tüketmemeye dikkat edin.

2. şeffaf yürek

şeffaf yürek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yemekten Sonra Gaz Problemi ve çözümü
    tesekkürler paylaşım için..

3. Pelin Tisdale

Pelin Tisdale Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yemekten Sonra Gaz Problemi ve çözümü

tesekkürler paylaşım için sadmin ;)

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Valla hakkaten insanı öldürüyor şu gaz problemleri .Ben şahsen evimden ayrıldığım zaman çok rahatsız oluyorum çünkü bağırsak tembelliği yaşadığım için bu evden ayrılışlarda çok daha fazla açığa çıkıyor bu seferde ciddi anlamda sağlığımı tehdit ediyor ve resmen sanki iskence çekiyorum ne demişler evim evim güzel evim:D

5. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    :zuha::zuha: koptum yaa:zuha:

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    şekerim bademim Türk lokumum kop kop kop kop koppppp:D

Yemekten Sonra Gaz Problemi ve çözümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bağırsak Gazına Bitkisel Çözüm

Bağırsak Gazına Bitkisel Çözüm

Bağırsak Gazına Bitkisel Çözüm olarak en etkili destek bir bitkinin suyudur ve yüzyıllardır kullanılmaktadır ;bu ürün pek çok marka tarafından üretilir ve heryerde olan ucuz bir üründür Filiskin Yaprağı Suyu özellikle bağırsaklarda gaz sorunu olanlar için ideal bir çözümdür Filiskin Yaprağı Suyu ile doldurulmuş çay bardağını su ile tamamlayıp içiniz .Bu İşlemi günde aç karnına günde 3...
  2. gaz sancısına kesin çözüm

gaz sancısına kesin çözüm

gaz sancısına kesin çözüm nedir bıktım usandım bu sancıdan bişey de yapamıyorum zaten yapabilen biriside değilim ama sancıdan ölüyorum ne yapmamı tavsiye ediyorsunuz ya :S
  3. Firefox Bilgisayarı Kasma problemi çözümü

Firefox Bilgisayarı Kasma problemi çözümü

Firefox Bilgisayarı Kasma problemi çözümü Firefox Bilgisayarı Kasma Sorunu Firefox programınız bilgisayarınızı kasıyor mu? O halde sizlere bu sayfamızda Firefox bilgisayarı kasma sorununa çözüm önerilerimizi dikkatlice okuyun ve adım adım dediklerimizi yapın melek'ler ve misafirler:) Firefox tarayıcınızı açın ve adres satırına about:config yazın. Şimdi ise sayfanın herhangi bir yerine...
  4. Gaz Problemi Olanlar Okusun

Gaz Problemi Olanlar Okusun

Tarçın ve Nane ile gaz sorununa son Tarçın ve Nanenin gaz sancılarına yararı Tarçın ve Nane ile hazımsızlık son Hazımsızlık ve gaz problemi olan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için uzmanlarca önerilen bitkisel reçeteyi açıklıyoruz melekler :) Yemek sonrası hazımsızlık çekenlerin ve gaz probleminden yakınanların sayısı bir hayli fazla. Yemek pişirirken yiyeceklerinize katacağınız...
  5. Karın şişliği ve gaz sorununa çözüm önerileri

Karın şişliği ve gaz sorununa çözüm önerileri

Karın şişkinliği ve gaz sorunu sık görülen sağlık problemlerinin başında gelir. İnsanı hem fiziksel hem psikolojik açıdan rahatsız eden bu durum, dengesiz beslenme, yanlış yeme alışkanlıkları, sindirim sistemindeki bozukluk ve stres gibi nedenlere bağlı olarak ortaya çıkabiliyor.Bu rahatsızlığı önlemek için yapmamız gereken ise yediklerimize dikkat etmek. Yemek yerken hava yutmamak için hızlı...

Sayfayı Paylaş