Yengeç Burcu 2010 Tarot Açılımı

handanca

Daimi Üye
Yönetici
yengeç burcu tarot tarot yengec yengeç burcu 2010 2010 açılımı
meleklermekani60-7100.jpg

Sevgili Yengeç Burcu Meleği sizin adınızı “Bayan Rahatsız” taktım. Neden mi? Herşeyi kafanıza takmayı 2010 ‘da bırakın. Dinç kafayla daha güzel kararlar aldığınızı göreceksiniz.
tarot24-8740.jpg

2010 parasal anlamda çok dikkatli olmanız gereken bir yıl olsun. Öyle ki Borçlar bir anda karşınıza dağ olarak gelebilir. Sonrada ben nerde ne yaptım ki diye düşünmek zorunda kalmayın.
Bazı başarısızlıklar moralinizi bozdu.

Kartlar 2010’da bu anlamda tehlikeli gördüğünüz durumlarda önsezilerinize dikkat ederek karar vermenizi tavsiye ediyor.. Yaşanacak yada ani gelişecek bir olayın moralinizi alt üst edeceği görülüyor. Kendinizi bırakmayın. Bazı olayların kader olacağını lütfen unutmayın.

Fikir tartışmaları ailenizde ya da hanenizde bazen bunaltıcı durumlara gelebilir. İnsanları değiştirmeniz çok zor. En azından siz bakış açınızı değiştirerek olaylara öyle bakın. Bazı ortamlarda çok sivri diliniz var kabul edin. Bu olayların daha da büyümesinden başka bir şey getirmez size.

Fırtına dinince daha sakin durumunuzla muhasebenizi yapın..

2010 size 3 muradınızla ilgili başlangıçlar yılı olacak inşallah. Bir yerle ilgili düşüncelerinizde yoğun çıkıyor. Bunun gerçekleşmesi için daha 2 vakit çıkıyor.

Sevgili Yengeç Meleği, Hiçbir olay sizin kendinizi bırakmanıza sebep olmasın. Siz gücünü çabuk toplayan ama bir o kadarda çabuk yıkılan bir burçsunuz. 2010 size fazla duygusallık ve kırılganlık verebilir. Unutmayın ki yapınızda zaten bu var. Fazlası sizi rahatsız edecektir.

Kariyer: Özellikle eylül ekime kadar mücadeleniz bu alanda da devam eder görülüyor. Fakat Yılın sonlarında ani bir yükseliş sizi fazlası ile memnun edebilir. O yüzden ilk aylar çok çabalasanız bile çıkan sonuçlar size yetersiz gelebilir.

Aile: Öğrenci meleklerin çok çalışması gereken bir yıl 2010. Anne melekler çocukları içinde bu anlamda titiz çalışmalar içine girmelidir. Düzenli ve titiz çalışmalar yengeç meleğini boşa çıkarmayacaktır.

Sağlık: 2010 fazla heyecanlı bir yıl. Sürekli ve uzun sağlık sorunlarından ziyade kısa sürecek sorunlar sizi yorabilir. Eklem yerleri , sinir sitemleri sorun olarak karşımıza gelebilir.

Tam evlenilecek kadındır aslında Yengeç Meleği, O anaç ruhu ona çok şey kazandıracaktır. Laf aramızda bu burçla evli olanlar ayrı bir mutluluk tadı alabilirler. Yengeç meleği sezgilidir. Ondan bir şey saklamaya kalkmayın lütfen. İnsanın içini okur. Eleştirilmeye gelemez ama başkası hakkında bir şey söyleyecekse de söyler..

2010 yılının sağlık mutluluk getirmesini diliyorum.
meleklermekanı.com
Tarot Danışmanı

handanca

2010 size 3 muradınızla ilgili başlangıçlar yılı olacak inşallah. Bir yerle ilgili düşüncelerinizde yoğun çıkıyor. Bunun gerçekleşmesi için daha 2 vakit çıkıyor.
inşallah handancam tşkler

Geri