gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Yengeç burcunun fiziksel özellikleri

Konu, 'Yengeç Burcu' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

yengeç burcu fiziksel özellikleri yengeç burcunun fiziksel özellikleri Ben bir yengecim fakat kumralım yükselenden dolayı heralde :D
    Kısa boylu
    açık tenli
    Küçük çeneli
    İnce telli saçlı
    hoş minyon hatları vardır.özellikle göğüsleri iricedir.vücutları yağlanmaya müsaittir.gözleri duygusallığından dolayı buğuludur :)

2. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    kisa boylu degilim gôzlerim iridir gögùslerimde bùyùk degil.ben yemgec burcuyum

3. evrekagamze

evrekagamze Forum Okuru

orta boyluyum benim de gzlerim iri ve yüz hatlarım belirgindir, gğüslerim de büyük saylmaz.... Aksine benim bildiğim yengeçler orta veya uzun boylu olurlar, ve kilo almaya müsaittirler ama bir kısmı kilolu iken bir kısmı aksine çok fit olurlar, fit olanların da göğüsleri büyük değildir :))))

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    evet fiziksel özellikler kisilere pek etki etmiyor bence benim saclar ince telli ve yağlı
    gözlerim buğulu zayıfım ama kilo almaya musaitim

Yengeç burcunun fiziksel özellikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yengeç Burcu [Ne Ararsan Burda] ! ÖzeLLikLeri,Durumu,yorumLarı !

Yengeç Burcu [Ne Ararsan Burda] ! ÖzeLLikLeri,Durumu,yorumLarı !

yengeç burcu neyi sever yengeç burcu ne sever neleri ne ararsan burada Siz sevgili Yengeçler, biraz çelişkili bir yapıdasınız, gülmeyi seversiniz, mizah duygunuz güçlü, arkadaş canlısı, sempatik, yardımsever bir yoldaşsınız: Sizi yüzeysel olarak tanıyan biri, zaman zaman derin melankolik bir ruh haliyle acı çektiğinizi düşünebilir. "Gökyüzüne sevinçle haykıran veya ölümüne üzülen"...
  2. Yengeç Burcu Bebeği ve Özellikleri

Yengeç Burcu Bebeği ve Özellikleri

yengeç burcu yengeç burcu bebeği yengeç burcu bebeği özellikleri yengeç burcu bebekleri yengeç burcu bebeklerinin özellikleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Doğum yaklaştıkça bir heyecan sarar içinizi melekler :) Kolay mı 9 ay onu karnınızda taşımışsınız, daha onu görmeden sevmiş, bağrınıza basmışsınız. Hele ilk defa kucağınıza verdiklerinde neler hissedeceksiniz bir düşünsenize :)...
  3. edisonun fiziksel özellikleri nedir

edisonun fiziksel özellikleri nedir

edisonun fiziksel özellikleri nedir arkadaşlar bana edisonun fiziksel özellikleri hakkında bilgisi olanları gönderin ya da yazın :D
  4. İtalyanların Fiziksel Özellikleri nelerdir

İtalyanların Fiziksel Özellikleri nelerdir

Selam arkadaşlar ben bir şeyi çok merak ettim ve sizlerden bilgi alıp merakımı gidermek istedim acaba İtalyanların Fiziksel Özellikleri nelerdir biliyorsanız yazın lütfen
  5. Yengeç Burcu Çocuğu Özellikleri Nelerdir Buyrun Öğrenelim

Yengeç Burcu Çocuğu Özellikleri Nelerdir Buyrun Öğrenelim

Yengeç Burcu Çocukları Özellikleri Yengeç Burcu Çocuğunun Özellikleri Merhaba Sevgili Melek'ler, daha önce 2012 yengeç burcu yorumları konularımızı sizlerin bilgisine sunmuştuk. Şimdi de çocuğu yengeç burcu olan tüm anne ve babalar için yengeç burcu çocuğu özellikleri hakkında merak edilen tüm bilgilere değiniyoruz. Yengeç burcu çocuklarının genel öellikleri astroloji uzmanları...

Sayfayı Paylaş